SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biceps i triceps po dwa razy w tygodniu?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnio mam wrażenie jakoby moje łapy przestały rosnąć :( Chyba czas zmienić sobie trening. Do tej pory ćwiczyłem biceps raz w tygodniu, razem z plecami i triceps też raz razem z klatką. I tak sobie myślę, czy byłoby sensowne, gdybym zaczął robić biceps i triceps dwa razy w tygodniu? Np. w poniedziałek i w piątek. W poniedziałek robiłbym ćwiczenia z wolnymi ciężarami ( biceps - np. uginania sztangielkami w staniu, sztanga w staniu, sztangielki na ukośnej ławce, a tric np. uginania przedramion w leżeniu, francuskie wyciskanie sztangielek, dwie ławeczki i jazda opuszczanie/podnoszenie ) a w piątek ćwiczenia izolowane na bica ( uginania z oparciem o udo, modlitewnik ) i na trica ćwiczonka z udziałem linek/wyciągów. Co o tym myślicie?

Pozdrawiam,
abdul
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Calkiem niezle.Trenuje podobnie.

Ronnie
1

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra, podumałem chwilkę i wymyśliłem taki plan:
Poniedziałek - nogi, biceps ( sztanga stojąc, sztangielki stojąc, sztangielki na ukośnej ławce ), triceps ( uginanie w leżeniu, wyciskanie w wąskim uchwycie ), brzuch
Wtorek - barki
Środa - klatka
Czwartek - plecy
Piątek - biceps ( ćw. izolowane - modlitewnik, uginania w oparciu o udo ), triceps ( ćw. z udziałem wyciągu i linek ), brzuch

Co o tym tawarisze myślą? Nie zajadę się bez koxu? Wydaje mi się, że nie powinno być źle z racji wakacji - więcej czasu na jedzenie, odpoczynek ( wszystko pod siłownię

Pozdrawiam,
abdul
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to nawet dużo się dowiedziałem ;/

Pozdrawiam,
abdul
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3209
Ja biceps trenuje 2 razy w tyg. a triceps raz bo triceps trenujesz wlasciwie przy klatce i barkach. Kiedys gdy ciagle jadlem odzywki czy kreatyne zasuwalem biceps nawet 3 razy w tygu! I to dzialalo! Teraz jest troche lipa bo jade calkiem na sucho :( Ale mysle ze twoj plan jest ok.

"zycie jest za krotkie by byc malym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14086
A klate mozna robic 2 razy w tygodniu ? Do tej pory robilem 3 :) i to chyba troche za duzo.. i mam zamiar to zmienic ;>

Pozdrawiam,
Xpufcio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Abdul daj coś o sobie , przeczytaj post na górze działu "zanim zapytasz..."
Jkai masz straż,cel no i wogóle. Raczej polecam trening raz w tygodniu na dodatek nie 5 razy w tygodniu tak jak masz tylko 3-4 ale to zależy od tego jak odpowiesz na pytania w poście który podałem.



Już nie chce cyklu lucka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brutus!!!!!!!!
ten post jest sprzed pol roku ten Abdul pewnie tu juz wogole nie zaglada!!!

MANIJAQ - moderator działu "zdolnosci nadprzyrodzone i cuda"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
heheh, acha
No to do pufcio, po co odświeżasz, mogłeś nowego posta napisać
Pytania do Ciebie te same



Już nie chce cyklu lucka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Triceps

Następny temat

dobry na reke

WHEY premium