SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Biceps Isolator

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 848

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2635 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29037
Ot, taka 'ciekawostka':

http://search.ebay.co.uk/biceps-isolator_W0QQfkrZ1QQfromZR8 

Out of range.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1024 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7859
widzialem na zdjeciach jak arni cwiczy z taka blaszka ale czy naprawde tego uzywal to nie wiem

Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę,
po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić.
Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 331 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4311
Dobrze wygląda ale czy to skuteczne??? tzn. stabilność
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 8751 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42589
fajnie wygląda ...... idzie takie coś kupić w polskich sklepach ?? jaka cena ??? ....

Pozdrawia DOn

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nowy plan na mase, co sądzicie?

Następny temat

Wyciagnac z siebie jak najwiecej...

01-04.12.2017 Mistrzostwa Świata w Fitness - Biarritz, Francja 01-04.12.2017 Mistrzostwa Świata w Fitness - Biarritz, Francja Katarzyna Nadolska - ocena sylwetki Katarzyna Nadolska - ocena sylwetki Euforia: sport, leki czy narkotyki? Euforia: sport, leki czy narkotyki? Kreatyna a kofeina, czy można pić kawę biorąc kreatynę? Kreatyna a kofeina, czy można pić kawę biorąc kreatynę? Tran właściwości i dawkowanie. Suplementacja na masę Tran właściwości i dawkowanie. Suplementacja na masę Trening nóg - podstawowe zasady dotyczące treningu nóg Trening nóg - podstawowe zasady dotyczące treningu nóg Hip thrust - wznosy bioder na kolanach Hip thrust - wznosy bioder na kolanach Szymon Łada - ocena sylwetki Szymon Łada - ocena sylwetki