SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko redukcja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16441
Witam, z samego jedzenia dostarczam jakies 2-2,5g/kg białka lecz chciałbym to zwiększyć ponieważ robię redukcje, waga, tłuszcz spada ale mimo 40g bcaa dziennie zauważyłem nieuniknione spalanie miesnia. Potrzebuje jakieś białko na noc z kazeina oraz czasami po treningu/między posiłkami.

Słyszałem, że dobrym rozwiazaniem jest matrix lecz i tutaj na kazdy jaki znalazłem było sporo plusow ale i tez minusów.

Cena nie gra zbytnio roli, chcialbym wydać jakies 180zł. Nie zależy mi na smaku jak większość opisuje lecz na skuteczności.
Pomyślałem może też, że może dobrym rozwiazaniem było by kupic 2 białka: szybko i wolno wchłanialne ale nie mam naprawdę pojęcia.

Też słyszałem, że dobrym zabezpieczeniem przed katabolizmem w nocy jest poprostu zjeść twaróg 30min przed snem. (Ile gram?)


Proszę o pomoc w doborze odpowiedniego białka, ewentualnie czy tansza forma (twaróg) na noc jest dobrym rozwiazaniem a do tego najwyzej jakies dobre białko szybko wchłanialne.

PS. Stosuje diete J/NJ (trening na czczo)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
ja bym polecił System Protein 80 z Olimpu - składa się z kilku białek o różnym stopniu wchłanialności , twaróg wieczorem bardzo dobry pomysł porcja 150-250g można dodać odrobinę oliwy z oliwek (orzechy,migdały,pestki dyni tzw zdrowe nasiona jak olej nie podchodzi)

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PharmaFreak - Ripped freak Pre-workout 200g

Następny temat

Kilka pytań o kreatynę i przedtreningówki

WHEY premium