SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko na noc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3211
Mam pytanko do tej pory szamam na noc OPTIMUM 100% Whey Gold Standard ok 45g + 2g o3 ale zastanawiam się czy nie lepiej będzie wszamać odtłuszczony serek wiejski ok 30g białka ??? Jak myślicie kazeina powinna wolniej się wchłaniać niż serwatka i być wydajniejsza w nocy.

http://dietakulturysty.pl/
----------------------------------------------------------------------
Tak sobie pomyślałem że może komuś przyda się kalkulator do obliczania całkowitego zapotrzebowania kalorycznego Online

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
zależy od bilansu. możesz jeść każde białko tylko żeby bilans sie zgadzał. oczywiście lepiej zjeść coś wolno przyswajalnego, ale nie ma żadnej zasady na takie coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 205 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16559
Lepiej ser biały.

Optimum to w 90% izolat.

Małe kroki - Wielkie rezultaty

Dieta to 24 godzinny trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3211
bilans jest ok te 15g różnicy to znikoma ilość tylko zastanawiam się która forma białka wystarczy w nocy na dłużej 45g serwatki czy 30g kazeiny

http://dietakulturysty.pl/
----------------------------------------------------------------------
Tak sobie pomyślałem że może komuś przyda się kalkulator do obliczania całkowitego zapotrzebowania kalorycznego Online

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
kazeiny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 205 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16559
Kazeina! - wolniej sie wchlania, dlatego mozna przesunac nocny katabolizm na wczesne godzinny poranne.

Kazeina BV= ok.77
Serwatka WPI BV=159 a WPC=104

Optimum to mix WPI i WPC (90% WPI)

Pzdr

Małe kroki - Wielkie rezultaty

Dieta to 24 godzinny trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3211
dzieki za pomoc sogi leca ;)

http://dietakulturysty.pl/
----------------------------------------------------------------------
Tak sobie pomyślałem że może komuś przyda się kalkulator do obliczania całkowitego zapotrzebowania kalorycznego Online

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Placki M_F - dobrym pomyslem przed zawodami?

Następny temat

Produkty bogate w węglowodany ??

WHEY premium