SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Białko inny sposób spożycia

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1931

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 0
Siemanko,

Otóż mam ponad 10 kg Białka WPC z K**, problem w tym że od dłuższego czasu żadne białko mi nie wchodzi ( Nudności po wypiciu, zawsze źle się czuje i mnie bierze na wymioty) Zawsze zapijałem takim szejkiem 30g oliwy z oliwek i było dobrze a od jakiegoś miesiąca to muszę zatykać nos żeby się zmusić i wypić białko, nie chodzi tu o smak czy firmę lub date ważności, jest to bez różnicy wszystko sprawdzałem efekt ten sam ,,nudności''. Tak więc pytanie do was, ma cie może jakieś pomysły dlaczego tak jest, lub inne sposoby na przygotowanie białka (Np ciasto z białka, jakiś posiłek) byle by to nie było w postaci szejka bo po prostu nie chce wchodzić, ale by np mogło postać jakiś czas w lodówce, Pozdro czekam na odpowiedź dziki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 1205 Napisanych postów 3708 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 179571
Blenduj bialko z jogurtem i dawaj jako polewe do ryżu , makaronu , omletów
Dodawaj bialko do omletów i ciast .

Blenduj bialko z jogurtem i dodaj jakiś owoc ( banan , jablko , grefpfrut - cokolwiek ) dla zmiany smaku .

Jest tyle możliwości że brak słow :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 0
Z jogurtem na omlet i ryż na pewno spróbuje ! Dzięki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 14014 Napisanych postów 233866 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1087273
Zapraszam do działu kuchnia SFD po przepisy
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6055 Napisanych postów 140231 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 995820
najlepiej wykorzystaj do wypiekow, bedzie najmniej czuc smak samego bialka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2841 Napisanych postów 56236 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 600965
Zdecydowanie można je wykorzystać jako dodatek do różnych posiłków na słodko. Wybór nasz spory. Zapraszam do działu kuchnia sfd:

http://m.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html

Zmieniony przez - domer w dniu 2018-07-04 07:22:46
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7380 Napisanych postów 105866 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1190543
a moze to wina 30g oliwy a nie białka, zmieszaj z kefirem i polej tym owoce

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kup prawdziwe paszporty, prawo jazdy, karty identyfikacyjne ((www.migrationsupport24hrs.com))