SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Białko FA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 531

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 732
Witam, zamierzam kupić białko FA Nutrition Whey Protein, nie ukrywam, że jest pod względem smaku idealne a dość mocno przykładam do tego wage ale mniejsza z tym.
Chodzi po prostu o najzwyklejsze uzupełnienie od czasu do czasu diety w białko ponieważ z powodu studiów i obecnie sesji nie jestem w każdy dzień dostarczyc wymaganej ilości białka z jedzenia.

Więc jak uzupełniiacz od czasu do czasu nada się myślicie?

Co do ceny fakt wysoka ale nie wiem czy jest coś co tak się rozpuszcza i smakuje w niższej cenie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 697 Napisanych postów 34417 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 248616
nada się, tylko z tego co kojarze jest tam dosc maly % bialka
celowalbym w cos co ma ok 75-80%
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 732
Tez własnie tak czytam i słabo tam z tym białkiem w białku...

A co jest godnego polecenia co zawiera sporo białka może nie jakieś najwyższe ilości ale smakowo wychodzi bdb
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32554
whey 100 z treca, właśnie kończe czeko-wiśnia ciekawe, przed nim piłem czeko-sezam też bdb
w FA masz 63 g białka więc trochę malo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZMA Apteczne - czy ten magez się nada?

Następny temat

Zanik.

Duże i silne mięśnie grzbietu, czyli trzeba mieć plecy! Duże i silne mięśnie grzbietu, czyli trzeba mieć plecy! Najlepsze witaminy dla początkujących Najlepsze witaminy dla początkujących Tajemniczy zabieg Alexandry Stasiak Tajemniczy zabieg Alexandry Stasiak Katarzyna Kozakiewicz-Kowalik - ocena sylwetki Katarzyna Kozakiewicz-Kowalik - ocena sylwetki Plan treningowy na masę dla ektomorfika Plan treningowy na masę dla ektomorfika Efedryna - stosowanie, działanie Efedryna - stosowanie, działanie Katarzyna Dudek zdobywa kartę IFBB ELITE PRO! Katarzyna Dudek zdobywa kartę IFBB ELITE PRO! 73 - latek, który swoim ciałem zawstydził większość mężczyzn, nie tylko w swoim wieku! 73 - latek, który swoim ciałem zawstydził większość mężczyzn, nie tylko w swoim wieku!