SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko, po treningu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
Wiem, że masa tych tematów kilka widziałem, na razie próbuje czegoś rozsądnego poczytać o białku sfd. Plus chciałem się chyba bardziej doradzić, czy warto dopłacić do coś koło ~150zł czy kupować nieśmiertelną ostrowię bądź właśnie sfd?

uprzedzam pytanie, dietę mam, ale chce trochę przyoszczędzić i wg. moich obliczeń taniej mi wyjdzie odżywka plus wafle ryżowe po treningu niż kefir wiecznie z bananem.

na oku mam:
Peak - Whey Protein
ostrowie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
Chce Ci się wcinać wafle po treningu? Ja kiedyś próbowałem, ale wciągając 6-7 wafli wyglądałem jak chomik, a ponadto w ogóle nie miałem ochoty na jedzenie. :) Kup sobie jakiegoś Gainera lub Carbo, ewentualnie bulk i zjedz pół godziny po treningu normalny posiłek. Wyjdzie Cię taniej niż sztuczne i przetworzone wafle czy również nienajlepsze banany.

Co do odżywek białkowych to ja nie wyobrażam sobie czegoś innego niż izolat bez dodatków, ale jeśli szkoda Ci kasy i nie przejmujesz się chemikaliami to bierz choćby te SFD. O Ostrowii słyszałem, że powoduje u niektórych rewolucje w żołądku. W średniej cenie brałbym Olimp WPC 100% chociaż tutaj wybór jest przeogromny, każdy coś innego Ci doradzi, więc czytaj skład i bierz wszystko oprócz białka pochodzenia roślinnego.

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6747
W średniej cenie brałbym Olimp WPC 100%


...burżuje...

Zmieniony przez - kowalukf w dniu 2011-05-17 10:51:52

Twoje wymówki są śmieszne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
ja WW mam sporo w diecie i nie potrzebuję do tego gainer'a. Wolę białko po treningu i potem posiłek po treningowy. Bo trochę czasu mi zajmuje dojazd do domku.

Ostrowia mi się wydaje szitem, więc unikam narazie chodzi mi po głowie ten PEAK, a o olimpie gdzie nie gdzie czytałem, to wychodzi, że warto tylko kupować ZMB od nich lub Witaminy, a nie odżywki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Vitafita lub Econo z SFD kup bedziesz zadowolony a tanio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
WPC Econo, tanie, dobre białko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
heh no właśnie wiem o tym białku, tylko ile o nim czytam tyle się przekonuję, że lepiej dołożyć do droższego i to jest dla mnie ciekawe, dlaczego jest polecane po za ceną(na to nie patrzymy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Ale co Ci sie w nich nie podoba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17523
To normalne, do0bre białko. Nie płacisz za reklamę, za piękne opakowanie, dystrybucję. Tylko bierz plus, na econo niektórzy narzekają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
no właśnie, ale o co chodzi z narzekaniem? :)

co mi przeszkadza? że może działa mi na podświadomość, że jakościowo jest to słabe? Chciałbym poczytać jakiś art co białko powinno mieć. Zwykle białko serwetkowe jest z mała ilością leucyny. Musiałaby być większa, a ta z kolei by się nie rozpuszczała w 100g całkowicie, co wydaje mi się, że produkty tego typu są po prostu oszukane na etykiecie. Możliwe, że nie mam racji, ale to chyba jakoś tak się wnioskowało?

Zmieniony przez - aNm w dniu 2011-05-17 11:41:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Plus i Econo maja bardzo dobry profil aminokwasowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omega Fish Oil

Następny temat

jak to połaczyc te odrzywki zeby był, ład skład i porzadek..

WHEY premium