SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bezdech

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ile kto wytrzyma z was bez oddechy z pełnymi płucami powietrza? Ja wczoraj leżąc dodawałem o 5 sekund i miałęm 85sekund. Ostatni raz jak sobie tak mierzyłem to było z 2 lata temu i wtedy miałem 65 sekund.

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22
standard to około 130 sekund,ale rekord 185 sekund.Pod koniec jest troche trudniej bo organizm domaga się świerzego powietrza:)Trzeba się przyzwyczaić do tych skurczów. pzdr

freedom on one breath

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
ja nie wiem ale zobacze jak moj tata popije i pujdzie spac bo wtedy to on tak dlugo moze bez oddechu


on ircnet: #misiaczki
**Moderator Dzialu Sporty eXtremalne**

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jakos leciutko powyzej 2 minut, a ile basenów dacie rade przeplynac pod woda? bo ja 2 i odbicie, ale rekord to 2 i 3/4

Human rase are disease, are the cancer of this planet, and we are the cure-all
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15084
1:55 min. Ale sądze że mógłbym więcej gdyby nad tym poćwiczyć. Poza tym mam zawsze wrażenie że jak przytrzymam za długo to zemdleję (raz mi się tak już zdarzyło, chyba zbyt uparty jestem )

[Doradca w dziale Sporty Extremalne]

Sold my soul to roll... https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=76150

[Death is the only way out...]

Wczoraj - Grubas w dziale Sporty Extremalne
Dziś - Buracze w ekstremalnych
Jutro - Admin SFD i insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czy takie wstrzymywanie oddechy nie powoduje obumieranie tych jomurek mieśmiowych, albo tych w muzgu? bo kiedyś gdzieś to tak słyszałem ,chyba, i jak tak was pod koniec oddechu zaczyna żucać tak lekko to na dlugo sobie tak pozwalacie, bo ja tylko na 5 sekund ,dużej to się pękam

co tam ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
tutaj jest link do wczesniejszego postu nie wiem czy go czytales:

https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=67038&forum_id=134

A o bezdechu(sennym) kiedys juz pytalem w dziale o ile dobrze pamietam fitness i wypowiedzialo sie tam kilku expertow na ten temat jak znajde to podam linka


on ircnet: #misiaczki
**Moderator Dzialu Sporty eXtremalne**

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
moj rekord to chyba 90 sek

Doradca w dziale Sporty Extremalne

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" -Albert Einstein

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wczoraj wstrzymałem na łużku na 2.05min.
no tylko ja nieumiem pływać

jakoś się nie nauczyłęm jak byłem mały, a potem to już tylko odkładałem do następnego lata. I tak jest do dzisiaj. bo taki stary koń jak ja miałby się uczyć pływać na basenie , ale by była wwioszka

co tam ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki Fire za ten link

co tam ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1656
A ja nie chwaląc się wytrzymałem 4.05 min. w wannie, ale później miałem lekkie zawroty głowy. Wystarczy troche treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
a jak mozna cwiczyc wstrzymywanie oddechu??
zawsze trzymac do maksa czy mzoe jakos seriami bo sie nie znam
mój rekord jest mały :1 minuta i 5 sekund ale jestem jeszcze młody(12 lat)
wiec to chyba przez to

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Kung-Fu Shaolin (Długa Pięść, Biały Żuraw)

Pozdrawiam, Paweł.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wstrzymaj oddech

Następny temat

Siatkówka - siła

WHEY premium