SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bardzo zła budowa fizyczna-nie mam już siły, długa szyja

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 54 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 248
Cholera ćwiczę już 7 lat i nie mogę tego poprawic za bardzo, otóż mam bardzo długa wysunieta do przodu szyję, jak żyrafa pieprzona, cwicze wciaz gore klaty, bary , pecy, i lipa nic, tzn. mieśnie urosły troche ale optycznie szyja nadal długa, kaptury też robie, na domiar złego mam bardzo długi tułów i krociutkie nogi, z grubymi stawami kolanowymi, .co z tym mogę zrobic? prosze o wypowiedzi tylko expertów,na diete juz lache wyłożyłem bo i tak nie wiele sie zmieniało wiec po co sie meczyć.k....
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42
Mam ten sam problem, a jestem w trakcie jego rozwiązywania. Oto, co robię:
1. rozciąganie mięśni szyi, najpierw na boki, trzymając się np. lewą ręką poręczy, a prawą ręką ściągać głowę w prawą stronę.
2. rozciąganie mięśni szyi z przodu, np. przyciskam mocniej prawą rękę do lewej strony klatki piersiowej, a potem odchylam głowę do tyłu, trochę w prawą stronę.
3. rozciąganie na drążku - obowiązkowe.
4. rozciąganie klatki piersiowej, opierając się o futrynę z częściowym skrętem tułowia.
Oprócz tego ćwiczenia na plecy 2x na tydzień + brzuch i boki. Sprawdź, czy nie masz jakiejś nierówności kończyn, albo źle ustawionych talerzy biodrowych, bo tak to możesz ćwiczyć do usr... śmierci. Sprawdź też, czy przypadkiem nie garbisz się gdzieś na krześle (ja takie miałem przed komputerem, wywaliłem i mam święty spokój). Z ćwiczeniem mięśni szyi na masę dałbym sobie spokój, bo tylko ci bardziej szyję ściągnie.
Pierwsze efekty zacząłem odczuwać po 4 tygodniach w postaci mniejszej sztywności w okolicach szyi, mogłem bardziej się wyprostować. Jeśli chodzi o rozciąganie, to lepiej rano niż wieczorem, bo przez cały dzień ganiasz już bardziej wyprostowany, bardziej optymalnie są obciążone dyski między kręgami.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
rób swoje- trenuj tak aby wszystko sie harmonijnie rozwijało- budowy kostnej bowiem nie zmienisz-[trzeba sie nauczyc z tym żyć].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 349 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2193
cwiczysz 7 lat... to powinienes byc niezly pako, a ty narzekasz jak poczatkujacy;/. chyba ze zle cwiczysz/jesz. takie jest moje zdanie (a tez mam dluga szyje). ale pokaz zdjecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 54 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 248
No mam mało tłuszczu i waże 90 kg przy 182 cm, z czego wiekszość to mięsnie ale co z tego, jak dalej mam bardzo długą szyje wysunietą do przodu, i króciutkie nóżki jak etiopijczyk pieprzony, i co robić ,chce to zmienić, jakoś tę szyję skrócić i wyprostować pionowo żeby normalnie to wyglądało,harmonijnie, nie pogodze się z tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 296 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4101
Jak po 7 latach nic sie nie zmieniło to potrenuj jeszcze następne 7 lat i powinno sie coś wtredy zmienić:P jak sie nie zmieni nawet wtedy to my tutaj nic nie poradzimy, poprostu amsz taką budowe i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
jesli szyje masz wysunieta do przodu, to znaczy, ze masz wade postawy i sie garbisz.

idz do lekarza, zeby ocenil twoja postawe :)

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9205
Praktycznie kazdy czlowiek ma szyje wysunieta ku przodowi (ja rowniez) ;) . Problemem jest raczej to, ze nie akceptujesz siebie takiego jakim jestes...

Zmieniony przez - grzesiek_o w dniu 2007-09-01 21:34:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale jak ty chcesz to zabudowac jesli nie masz diety . kto wie , moze ona okaze sie kluczem do rozwiazania sprawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
najlepiej o tym zapomniec i robic swoje..

polecam skupic sie na treningu barkow w szczegolnosci kapturow bo to chyba one sa problemem

pozdro

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 328
z tego co tu czytam to chcesz dołączyć do "bezkarkowców":) spójrz jeszcze raz w lustro i zobacz czy faktycznie jest tak źle jak myślisz i nie Da sie tego zaakceptować.. inni na pewno gorzej wpadli i dają rade

Duzi Goscie maja prosciej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...albo wrzuć fotke tej swojej szyi to ocenimy- i albo wyprowadzimy cię z kompleksów, albo wpedzimy we większe...

tak czy owak nie bierz tego aż tak poważnie- budowy kostnej nie zmienisz przecież.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w plecach podczas treningu mięsni brzucha

Następny temat

plan do poprawy

WHEY premium