SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bardzo szybkie pytanie na temat słodyczy :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez odp-SFD-pl z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy można je jeść, ćwicząc na masę? Nie mówię oczywiście żeby zastąpić nimi zdrowe jedzenie... myślę o nich raczej, jak o deserze. Więc... mogę? ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17724
nie

Just can't stop!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
perys92
nie


proste pytanie, prosta odpowiedź... SOG leci... xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale jak by komuś się chciało trochę konstruktywniej niż kolega, to bardzo bym prosił ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
ja mam słabość do słodyczy jak do kobiet :P jak wpadne to szarpie ile wlezie

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17724
haha, dzięki! :D od czasu do czasu jak coś przekąsisz to nic Ci nie będzie, najlepiej po treningu jako uzupełnienie zapasów glikogenu. Ale jako codzienny deser to bym nie polecał

Just can't stop!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
wiadomo nie ma co przesadzac ale tez nie popadac w skrajnosci:) Jedzenie to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy w zyciu :)

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1192
W sumie wszystko znów zależy co chcesz osiągnąć :D jeśli nie jesteś zawodowym kulturystą lub nie masz mani wyglądu to od czasu do czasu jedz śmiało :) wiadomo nie będzie to na maxa zdrowe ale nie warto rezygować ze wszystkiego w życiu :P ja ćwiczę dosyć często, niemal codziennie z taktycznymi tylko przerwami i słodyczy sobie nie odmawiam, batonik czy czekolada co kilka dni o tyle porpawi Ci humor, że warto im darować wszystko inne :D

"Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
w ramach cheata mozesz zjesc cos spoza diety. a jak czesto i w jakiej ilosci, to juz zalezy od twojej wrazliwosci insulinowej, %bf, metabolizmu, etc

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę

Następny temat

Witam, proszę o szybką pomoc..

WHEY premium