SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bardzo prosze o sprawdzenie diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1968


Witam ,mam ogromna prosbe o sprawdzenie mojej diety ,nie jest to dieta robiona bezmyslnie w 5 min(nawet jesli tak wyglada) zanim wzialem sie za stworzenie tej diety czytalem naprawde wiele interesujacych postow znajdujacych sie w tym dziale,niestety zaczalem si etym interesowac od tygodnia wiec mimo wielkich checi nie mam wystarczajacej wiedzy na zrobienie naprawde dobrej i odpowiednij diety pod siebie.Dobrze po tym krotkim wyjasnieniu opowiem troche o sobie i moich planach. Mam 22 lata 190 cm wzrostu i 90 kg wagi ,uczeszczam do silowni 4 razy w tygodniu i po kazdym godzinnym treningu silowym wchodze na 30 min na rowerek , przynajmniej raz w tygodniu w dzien wolny od treningu chodze na basen ,prosze o ocene mojej diety i wprowadzenie ewentualnych poprawek,efekt jaki chcialbym uzyskac to spalic jak najwiecej tkanki tluszczowej bez wiekszej utraty tkanki miesniowej(nie zalezy mi na mega wielkich miesniach ,chcialbym miec ladna sportowa sylwetke) ,za udzielenie pomocy dziekuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1968
moge jescze dolozyc jako ostatni posilek o 22 odzywke bialkowa ale to juz czekam na jakies sugestie z tym zwiazane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Oblicz zapotrzebowanie kaloryczne i daj bilans na 0 jak obliczyc masz w postach podwieszonych a pozniej zabierzemy sie za diete

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1968
ech ,przejzalem sporo postow i sprawdzilem wiele kalkulatorow i prawie wszedzie wychodzi mi co innego wiec nie wiem juz sam gdzie jest prawda jednak sporo bylo wyliczen na ok 3000 kcal ale jako ze ja chce stracic tkanke tluszczowa to tak mysle 2500 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
I posilek
daj wiecej platkow, mleko w proszku wywal, dorzuc twarog lub inne bialko, daj orzechy i mozesz dac rodzynki

II posilek
dorzuc wiecej chleba

III posilek
Dorzuc ryz brazowy, warzywa i oliwe

IV posilek
dorzuc oliwe

V - oliwa

Napisz diete jeszcze raz na sfd, latwiej sie bedzie sprawdzac, nie liczylem ale w tej diecie jest spory deficyt kcal

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1968
na sniadanie jem platki fit z owocami wiec one maja rodzynki to tylko dodam orzechow moga byc wloskie ???,mleko w proszku wywale bo to faktycznie chyba zly pomysl chciale w ten sposob nadrobic bialko ale jesli zastapie to serem to bede mial go juz w trzech posilkach,moze jakies inne zrodlo bialka ,moze kupic odzywke bialkowa to by troche ulatwilo ,no ta oliwa to ma byc oliwa z oliwek ??? i ma to na celu zwiekszyc tluszcze ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1968
jesli chodzi o kalorycznosc dotychczasowej diety to wyliczylem to wedlug zasady 1g bialka- 4kcal 1g weglo - 4kcal i 1g tluszczu - 9kcal i wychodzi jakos 1700 kcal na dzien to faktycznie malo do tego co niby wyszlo wedlug kalkulatora.czy przy tak niskiej diecie moze mi si ecos stac ??? bo stosuje ja juz z tydzien czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1968
hhmmmm ,ciesze sie i z takiej oceny bo przynajmniej wiem ze musze to zmienic jednak nie wiele mi ona mowi jak moge poprawic moja diete tak zeby byla dobra zdrowa i dawala efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1968
no wlasnie przy ukladaniu mojej jak si eokazuje zlej diety sugerowalem sie tym postem https://www.sfd.pl/temat89657/  jedyne co to nie moglem otworzyc posta w nim zawartego o indeksie glikemicznym skladnikow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1968
troche jescze poczytalem dzisiaj roznych postow i chce troche zmienic moja diete .wyglada to tak wartosci bede podawal w takiej kolejnosci (bialko-B/weglowodany-W/tluszcze-T)
9.00
-Platki nestle fitnes z owocami i do tego 10gr orzechow wloskich
-mleko 2,0 400ml
-ser bialy 80gr
(32/76/15

11.15
-1jajko+1bialko
-80gr sra bialego
-10ml oliwy z oliwek
-2 kromki chleba pelnoziarnistego
-warzywa(100gr:papryka,marchew,salata,ogorek)albo moze takie gotowane z paczki,jescze nie wiem jakie lepsze
(32/63/15)

13.30
-piers z kurczaka 150gr
-15ml oliwy z oliwek
-warzywa
-ryz
(30/50/20)

15.45
NIE MAM POMYSLU PROSZE O PODPOWIEDZ
(JEST TO POSILEK PRZED TRENINGIEM)

18.00
NIE MAM POMYSLU PROSZE O PODPOWIEDZ
(JEST TO POSILEK PO TRENINGU)

20.15
-Ttunczyk w sosie wlasnym
(30/0/0)
-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cukier na redukcyjnej:(((

Następny temat

najwiekszy problem na swiecie

Wiecej