Znajdz stabilizator / ortezę

Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 42979 razy
  • Autor

    Bardzo obfite pocenie się w nocy. Jak temu zaradzić??

  • Cheester88
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 149
    • Na forum: 5 lat
    • LPA: 530

    Wysłano 21 czerwca 2009 07:37

    zgłoś naruszenie

    Witam i bardzo proszę o pomoc i poradę. Mam 20 lat i mam bardzo duży problem z poceniem się w czasie snu. Jest to tak duży problem,że w nocy budzę się cały zalany potem. Woda dosłownie ze mnie kapie. Wszystko jest mokre, piżama, pościel, łóżko. Poza tym jestem ciągle śpiący, przemęczony i obolały. Jest tak już od dłuższego czasu. Nie byłem z tym jeszcze u lekarza. Co to może być? Dodam iż prowadzę diete i uczeszczam na siłownię... Proszę o jakieś porady i wyjasnienia dlaczego tak się dzieje. Z góry dziękuję za wszelkie inforamcje. Pozdrawiam.

    Zmieniony przez - Cheester88 w dniu 2009-06-21 07:59:20
  •  Odżywki i suplementy

    Wysłano 21 czerwca 2009 09:42

    Koniecznie sprawdź te produkty:



    sprawdź pozostałe odżywki, odżywki białkowe, odżywki na masę
  • djfafa
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 4079
    • Na forum: 6 lat
    • Płeć: Mężczyzna
    • LPA: 44891

    Wysłano 21 czerwca 2009 09:42

    zgłoś naruszenie
    Twoje objawy mogą wskazywać na problemy z tarczycą. Zrób badanie TSH.
    ps. latem śpisz w pizamie?
    Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)
  • Limak1990
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 1996
    • Wiek: 24 lat
    • Na forum: 5 lat
    • Trenuje: Ponad rok
    • Płeć: Mężczyzna
    • LPA: 15274

    Wysłano 21 czerwca 2009 10:09

    zgłoś naruszenie
    W nocy jest może 5-8 st więc latem tego nie można nazwać. A może jakiś Venom lub inny spalacz bierzesz?
  • djfafa
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 4079
    • Na forum: 6 lat
    • Płeć: Mężczyzna
    • LPA: 44891

    Wysłano 21 czerwca 2009 10:29

    zgłoś naruszenie
    no ale w domu chyba nie ma 5-8 stopni
    Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)
  • Limak1990
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 1996
    • Wiek: 24 lat
    • Na forum: 5 lat
    • Trenuje: Ponad rok
    • Płeć: Mężczyzna
    • LPA: 15274

    Wysłano 21 czerwca 2009 10:31

    zgłoś naruszenie
    Ale ja nie dam rady zasnąć przy zamkniętym oknie więc w domu też jest coś koło tego ;p
  • djfafa
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 4079
    • Na forum: 6 lat
    • Płeć: Mężczyzna
    • LPA: 44891

    Wysłano 21 czerwca 2009 10:58

    zgłoś naruszenie
    Ja mam otwarty balkon jak szeroko całą noc i mam w pokoju 18 stopni.
    ps. ale chyba tego nie dotyczy ten wątek?
    Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)
  • Cheester88
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 149
    • Na forum: 5 lat
    • LPA: 530

    Wysłano 21 czerwca 2009 11:50

    zgłoś naruszenie
    Nie bez koszulki i w samych slipkach, ale i tak się pocę:(. Robiłem TSH wszystko jest ok.
  • Cheester88
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 149
    • Na forum: 5 lat
    • LPA: 530

    Wysłano 21 czerwca 2009 11:52

    zgłoś naruszenie
    Nie biorę żadnego spalacza.
  • Cheester88
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 149
    • Na forum: 5 lat
    • LPA: 530

    Wysłano 21 czerwca 2009 11:54

    zgłoś naruszenie
    Do tego jeszcze jest mi cały czas zimno nawet gdy jest ciepło na dworzu to jest mi tak zimno, że nieraz muszę się bardzo ciepło ubierać. W tym czasie stopy i dłonie mam jak z lodu:(. Moje ciało ma huśtawki uczucie zimna, a po paru godzinach moje ciało jest bardzo rozpalone uszy mnie strasznie pieką i są czewone i do tego strasznie się pocę skórę wtedy mam wrażliwą. Dlaczego tak się dzieje?? Z czym jest problem?? Jak temu zadziałać?? Dodam jeszcze, że nie mam siły na nic, wogóle jestem bezsilny
  • bart-j
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 2417
    • Wiek: 26 lat
    • Na forum: 7 lat
    • Trenuje: od sierpnia 2006
    • Płeć: Mężczyzna
    • LPA: 24997

    Wysłano 21 czerwca 2009 11:55

    zgłoś naruszenie
    do lekarza , sprawdz pikawe i sprawy ciśnienia , byc moze to jego podwyzszenie jest przyczyną twojego problemu
    GO HARD OR GO HOME
  • djfafa
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 4079
    • Na forum: 6 lat
    • Płeć: Mężczyzna
    • LPA: 44891

    Wysłano 21 czerwca 2009 12:16

    zgłoś naruszenie
    Robiłeś jeszcze jakieś inne badania?
    Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)