logo
zamknij zamknij

Bardzo obfite pocenie się w nocy. Jak temu zaradzić??

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62030

0 5 0
napisał(a)
Cheester88
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 149 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 530
Witam i bardzo proszę o pomoc i poradę. Mam 20 lat i mam bardzo duży problem z poceniem się w czasie snu. Jest to tak duży problem,że w nocy budzę się cały zalany potem. Woda dosłownie ze mnie kapie. Wszystko jest mokre, piżama, pościel, łóżko. Poza tym jestem ciągle śpiący, przemęczony i obolały. Jest tak już od dłuższego czasu. Nie byłem z tym jeszcze u lekarza. Co to może być? Dodam iż prowadzę diete i uczeszczam na siłownię... Proszę o jakieś porady i wyjasnienia dlaczego tak się dzieje. Z góry dziękuję za wszelkie inforamcje. Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Cheester88 w dniu 2009-06-21 07:59:20
2
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
djfafa
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4185 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 49992
Twoje objawy mogą wskazywać na problemy z tarczycą. Zrób badanie TSH.
ps. latem śpisz w pizamie?

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

napisał(a)
Limak1990
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15274
W nocy jest może 5-8 st więc latem tego nie można nazwać. A może jakiś Venom lub inny spalacz bierzesz?
1
napisał(a)
djfafa
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4185 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 49992
no ale w domu chyba nie ma 5-8 stopni
1

napisał(a)
Limak1990
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15274
Ale ja nie dam rady zasnąć przy zamkniętym oknie więc w domu też jest coś koło tego ;p
1
napisał(a)
djfafa
Specjalista
Ja mam otwarty balkon jak szeroko całą noc i mam w pokoju 18 stopni.
ps. ale chyba tego nie dotyczy ten wątek?

napisał(a)
Cheester88
Początkujący
Nie bez koszulki i w samych slipkach, ale i tak się pocę:(. Robiłem TSH wszystko jest ok.
4
napisał(a)
Cheester88
Początkujący
Nie biorę żadnego spalacza.
5
napisał(a)
Cheester88
Początkujący
Do tego jeszcze jest mi cały czas zimno nawet gdy jest ciepło na dworzu to jest mi tak zimno, że nieraz muszę się bardzo ciepło ubierać. W tym czasie stopy i dłonie mam jak z lodu:(. Moje ciało ma huśtawki uczucie zimna, a po paru godzinach moje ciało jest bardzo rozpalone uszy mnie strasznie pieką i są czewone i do tego strasznie się pocę skórę wtedy mam wrażliwą. Dlaczego tak się dzieje?? Z czym jest problem?? Jak temu zadziałać?? Dodam jeszcze, że nie mam siły na nic, wogóle jestem bezsilny
2
napisał(a)
bart-j
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24997
do lekarza , sprawdz pikawe i sprawy ciśnienia , byc moze to jego podwyzszenie jest przyczyną twojego problemu
4

GO HARD OR GO HOME

napisał(a)
djfafa
Specjalista
Robiłeś jeszcze jakieś inne badania?
2

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto po rekonstrukcji ACL z wiezadla rzepki?

Następny temat

kręgosłup - kurvaaaaaaaaaaaaaaaa

Tamilewska i Dmochewicz przegapiły zawody!

Sałatka z krewetkami

Jak wybrać dobre parówki?

Fałszywe ciężary i rekordy siłowe – po co ludzie to robią?

Pompki kobiet

Karol Małecki wyciska 80 kg hantle!!!

Plan treningowy dla początkujących kobiet

Ziemniaki a odchudzanie