SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bardzo dobry sklep Atleta

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4520
Jestem bardzo zadowolony z twojego sklepu. Paczke zamówiłem w niedziele wieczorem a doszło we wtorek bardzo krótki czas przesyłki. Nie dosć że w twoim sklepie są bardzo tanie suplementy, odżywki to jeszcze jest znizka dla forumowiczów. Sam bede zmawiał w tym sklepie i bede polecał go innym!!! Pozdro

"Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny i szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegając tych zasad będziesz panem samego siebie. Uczynią cię silnym, napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości."
-TWINS, trener mistrzów

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiadomo ze SON jest naprawde rzetelnym i zaufanym sprzedawcą moj. no.1 w PL sklep z odzywkami.Pelen profesjonalizm
Ja tez sie dolaczm do twojego postu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawsze kiedy mam zadac jakies pytanie lubie sie radzic sona i bulmastifa, tu ich mozna szczapic i nie łżą jak niektóre psy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 848 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29743
Son – tak szybko jeszcze nie było

Wczoraj wieczorem ok. 18,30 zamówiłem kreatynkę i poprosiłem o szybką wysyłkę ponieważ bardzo mi się spieszyło.

Dzisiaj rano puka pracownik poczty z paczką w ręku :)

Zazwyczaj paczki od Sona przychodzą do mnie w 3-4 dni od czasu zamówienia, a tu miła niespodzianka

Son kolejny raz potwierdziłeś ze jesteś NAJLEPSZYM SPRZEDAWCĄ W NECIE !!!

Pozdrawiam
SPIECHU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Chciałeś mieć na drugi dzień to masz
Ale nie rób tego za często bo takie sytuacje są dosyć stresujące i nie zawsze możliwe

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 848 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29743
Oki spoko, dzięki za poświecenie

Pozdrawiam
SPIECHU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
następny ktory odkrył Ameryke dopiero teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 848 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29743
A wcale ze nie bo u Sona zamawiam odkąd ma sklep netowy i jestem bardzo zadowolony ze współpracy

Pozdrawiam
SPIECHU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
;-P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3005
Ja tez jestem zadowolony z zakupow. Sonbatemu akurat skonczylo sie hmb vitalmaxa, ktore wczesniej zamowilem, wiec przyslal mi olimpu (po cenie vitala). spoko niespodzianaka. oczywiscie expresowa paczka. respect : ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki takiemu dbaniu o klijentów ten sklepik daleko zajdzie(napewno juz zaszedł:) Dzięki za paczuszke i prezencik:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OVO

Następny temat

Odłozysz mi do wtorku?

Wiecej