SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bardzo chce schudnac mam hashimoto i jestem po 2 ciazach

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45
Witam
Od ponad 5 lat choruje na hashimoto ktore wykryto mi po 1 ciazy dlugo nie moglam schudnac, po 2 ciazy nie schudlam jeszcze a juz mam dosyc mojej figury. Głównie to przeszkadza mi mój brzuch i uda i biodra poza tym chcialabym wzmocnic miesnie kregoslupa poniewaz sa slabe i mam problemy z kregoslupem zmiany zwyrodnieniowe w odcinku szyjnym i w ledzwiowym takze i skolioze w piersiowym i ledzwiowym . No i niestety mam dolegliwosci bolowe ale moim celem jest schudnac zeby odciazyc kregoslup ale takze dla siebie samej bo mam dosyc nie mieszczenia sie w moje ciuchy tymbardziej ze nigdy wczesniej przed hashimoto nie mialam problemow z waga :( moja waga zawsze byla w granicach 56-58 kg i teraz bardzo chcialabym osiagnac 58 kg schudnac ale wzmocnic miesnie moze nawet troszke wyrzezbic sylwetke ale nie przesadnie. Tylko ze mam pewne utrudnienia siedze w domu z corka roczna wiec czasu mam duzo ale w domu i na spacerze z corka silownia odpada w domu mam orbitrek i stepper a takze hantle. Prosze niech mi ktos doradzi jak sie odzywiac bo nie wiem jaka diete mam sobie ustawic i jakie cwiczenia wykonywac zeby schudnac i wzmocnic miesnie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45
Wiek :28
Waga :72
Wzrost :172
Obwód w biuście(1) :90
Obwód pod biustem :80
Obwód talii w najwęższym miejscu (2):82
Obwód na wysokości pępka :87
Obwód bioder (3):98
Obwód uda w najszerszym miejscu:55
Obwód łydki :33
W którym miejscu najszybciej tyjesz :brzuch uda biodra
W którym miejscu najszybciej chudniesz :
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często)spacer lubie jezdzic na rolkach ;) i basen chce wlaczyc jesli sie uda
Co lubisz jeść na śniadanie:ciemne pieczywo z twarozkiem
Co lubisz jeść na obiad :makaron
Co jako przekąskę :banan
Co jako deser :batonik
Ograniczenia żywieniowe :nie sole w ogole
Stan zdrowia:hashimoto od 5 lat zmiany zwyrodnieniowe kregoslupa skolioza no i ogolnie depresja
czy regularnie miesiączkujesz:tak jak w zegarku co 28 dni
czy bierzesz tabletki hormonalne:nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza:euthyrox 100
czy rodziłaś: tak 2 dzieci
Preferowane formy aktywności fizycznej basen rolki cwiczenia w domu
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : slow mag b6 witamina b12 w zastrzykach
Stosowane wcześniej diety : dieta dukana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45
nikt mi nie odpisz? widac beznadziejny przypadek ze mnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/-t666947.html

5. Parę zasad porządkowych

[...]
B. Dołącz zdjęcia sylwetki (cała sylwetka, ujęcia przód - bok - tył w pozycji neutralnej, bez napinek, bez butów), swój plan treningowy; do pytania o dietę również swój aktualny jadlospis z kalorycznością i rozkładem białko-tłuszcz-węglowodany, najlepiej używając dziennika dietetycznego (np. ze strony potreningu.pl). To ułatwia ocenę i jest warunkiem udzielenia pomocy.

[...]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja dla kobiet :)

Następny temat

Ćwiczenia nic nie dają, co robić ?

WHEY premium