SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Badanie Testosteronu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 512

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 149 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5796
Witajcie, zamierzam zrobić badanie na poziom testosteronu. Tu jest moje pytanie, jakie mam wykonać konkretnie czy oby dwa czyli wolny i całkowity i jeszcze cos do tego?
Pytałem sie dzisiaj to koszt całkowitego kosztuje 39 zł, a wolny 65 zł. Na wynik czeka sie do 14 dni.
Tanio nie jest, ale cóz zrobie sobie. Czy jeszcze jakis hormon zbadać, aby wszystko było jasne i nie powatarzac badań?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1796 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12648
a jaki cykl chcesz robić ? na mase czy redu i jakie środki zastosować ?

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 149 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5796
Masa. Narazie nic nie stosowałem nigdy. Najpierw chce sie zorientować ile mam naturalnego tescia
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1796 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12648
ja robiłem całkowity by sprawdzić ile jego jest a potem mysłałem nad środkiem, ogolnie jak masa to solo prop lub metka na start, ewentualnie na próbę możesz wziaść turanabol jako 1 środek.

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 12931 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 92159
Badanie testa całkowitego wystarczy. Wynik powinieneś mieć tego samego dnia
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 364 Napisanych postów 9561 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 62486
Jak skint, całkowity wystarczy.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10608 Napisanych postów 43028 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
u nas 20 zl calkowity a wolny 60 . Jutro ide
napisał(a)
Początkujący
Dzieki wielkie za odpowiedź. Tez jutro pujde, zastanawia mnie dlaczego tak długo trzeba umnie czekać na wynik...
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1720 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 22401
colin2000
Dzieki wielkie za odpowiedź. Tez jutro pujde, zastanawia mnie dlaczego tak długo trzeba umnie czekać na wynik...

Kolego tyle mozesz czekac na wolny ktory jest niepotrzebny Dlatego bo nie wszystkie laboratoria to robia i materiał jest odsyłany do wiekszych specjalistycznych labów.Zrob calkowity .Idz do innego laboratorium Wynik powinien byc za kilka godzin.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

napisał(a)
Początkujący
Ok, tak też zrobie. Jeszcze raz dzieki panowie za podpowiedzi. Sogi poleciały ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem na lotnisku ?

Następny temat

Metanabol + Propionat + Winstrol

Lee Priest w szpitalu! Ulisses Jr. po raz pierwszy w Polsce! Wywiad z Moniką Biedką Low Carb - założenia, efekty, jadłospis Czy SAA mają wpływ na syntezę kolagenu? Leksykon suplementacji: Tribulus Terrestris Jakie orzechy są najzdrowsze? Omega 3, 6, 7, 9 - czym się od siebie różnią?