SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Badania lekarskie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 533

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 657 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 20672
Witam! Mam 16 lat jestem aktywny fizycznie, chciialbym zrobic sobie podstawowe badania, nie ze czuje sie zle ale po prostu chcialbym sie sprawdzic. Jakie badania zrobic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 385 Wiek 19 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8135
Idziesz do lekarza rodzinnego i mówisz, że chcesz zrobić morfologię (badanie krwi) i moczu, tylko chyba z mamą trzeba iść na badania do 18 roku życia.

No pain - no gain.

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 413 Napisanych postów 2345 Wiek 21 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 234970
Morfologia
Ogolne moczu
Glukoza na czczo
Tsh, do rozważenia ft3 i ft4
Lipidogram

Confidence is silent. Insecurities are loud.

napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5744 Napisanych postów 59217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 467031
Jasiu22
Witam! Mam 16 lat jestem aktywny fizycznie, chciialbym zrobic sobie podstawowe badania, nie ze czuje sie zle ale po prostu chcialbym sie sprawdzic. Jakie badania zrobic?

Morfologia + rozmaz,
Mocz + kreatynina,
Glukoza,
Cholesterol,
Aspat + allat,
TSH,

Wystarczy.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy przy cwiczeniach(ze zdrowiem?)

Krzysztof Skryplonek - ocena sylwetki Krzysztof Skryplonek - ocena sylwetki Czosnek stymuluje anabolizm Czosnek stymuluje anabolizm Trening wibracyjny nie zapobiega utracie masy mięśniowej Trening wibracyjny nie zapobiega utracie masy mięśniowej 5 ćwiczeń na treningową nudę 5 ćwiczeń na treningową nudę Cztery mity dotyczące słodzików Cztery mity dotyczące słodzików Boldenone i winstrol mają silny wpływ na płodność Boldenone i winstrol mają silny wpływ na płodność Jakie produkty są dobre dla naszych jelit? Jakie produkty są dobre dla naszych jelit? An Nguyen od futbolisty do kulturysty An Nguyen od futbolisty do kulturysty