SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Badania lekarskie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 500

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 611 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 19179
Witam! Mam 16 lat jestem aktywny fizycznie, chciialbym zrobic sobie podstawowe badania, nie ze czuje sie zle ale po prostu chcialbym sie sprawdzic. Jakie badania zrobic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 379 Wiek 19 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7968
Idziesz do lekarza rodzinnego i mówisz, że chcesz zrobić morfologię (badanie krwi) i moczu, tylko chyba z mamą trzeba iść na badania do 18 roku życia.

No pain - no gain.

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 328 Napisanych postów 2035 Wiek 20 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 181041
Morfologia
Ogolne moczu
Glukoza na czczo
Tsh, do rozważenia ft3 i ft4
Lipidogram

Confidence is silent. Insecurities are loud.

napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4947 Napisanych postów 57457 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 407838
Jasiu22
Witam! Mam 16 lat jestem aktywny fizycznie, chciialbym zrobic sobie podstawowe badania, nie ze czuje sie zle ale po prostu chcialbym sie sprawdzic. Jakie badania zrobic?

Morfologia + rozmaz,
Mocz + kreatynina,
Glukoza,
Cholesterol,
Aspat + allat,
TSH,

Wystarczy.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy przy cwiczeniach(ze zdrowiem?)

Jak obniżyć poziom estrogenów? Co jeść, a czego unikać Jak obniżyć poziom estrogenów? Co jeść, a czego unikać Debiuty Kulturystyczne 2018: Wyniki i relacja Debiuty Kulturystyczne 2018: Wyniki i relacja 60 cm w bicepsie - dramat... 60 cm w bicepsie - dramat... Dieta śródziemnomorska - zasady i przykładowy plan żywienia Dieta śródziemnomorska - zasady i przykładowy plan żywienia Brak snu to brak regeneracji. Jak sen wpływa na regenerację? Brak snu to brak regeneracji. Jak sen wpływa na regenerację? Carb cycling - przykładowa dieta rotacji węglowodanami Carb cycling - przykładowa dieta rotacji węglowodanami Niski poziom magnezu to niski poziom testosteronu Niski poziom magnezu to niski poziom testosteronu Jacek Ratusznik-decyzja w sprawie dalszych startów Jacek Ratusznik-decyzja w sprawie dalszych startów