SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Badania czy wystarcy sama krew

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 365

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 390 Wiek 20 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22314
Witam, jutro ide na pobranie krwi. Na karcie mam zaznaczone 5 rzeczy do zbadania
. Z hematologii Morf rozm aut.
Z koagulologii PT(INR) oraz APTT.
Z diag. infekcyjne HBS Antygen oraz ANTY HCV

Czy idac na zwykle pobranie krwi bede w stanie.dostac wszystkie wyniki. ktore sa mi potrzebne?

Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-03-01 21:00:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 439 Napisanych postów 2452 Wiek 21 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 256957
Yes.

Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2018-03-01 21:11:28

Confidence is silent. Insecurities are loud.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7118 Napisanych postów 60229 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 497236
A jest jakieś 'niezwykłe' pobranie krwi

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 390 Wiek 20 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22314
Myslalem ze moze to z moczu idzie czy z czegos innego. Nic mi te nazwy nie mowia. Ogolnie przy pobieraniu krwi kobitka byla zdziwiona ze mialem jak to ona powiedziala 'fest zyle'. Czy wszystkim ktorzy cwicza przy zacikaniu piesci ta zyla tak wylazi na wierzch? Czy to kwestia cwiczen ogl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1722 Napisanych postów 46933 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 475250
Tak wśród osób trenujących często tak jest , jeszcze kwestia ilości tkanki tłuszczowej.

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wystający brzuch