SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Badania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 219

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 169 Wiek 21 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 6929
Jakie badania są potrzebne, aby móc ustalać dietę ? Jak możecie podać nazwy i czy trzeba skierowanie, czy któreś są płatne będę wdzięczny :)

Chciałbym sprawdzić jak się miewa mój organizm, bo mam dietę, ale bez badań to nie wiadomo czy jest dla mnie, a raczej dla mojego organizmu odpowiednia, bo efekty są, a kto wie co tam w środku się dzieje ;D

Bo liczy się siła i wiedza.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
popuri Doradca
Ekspert
Szacuny 1291 Napisanych postów 27490 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 187020
Wszystko zależy od dietetyka, układającego plan żywieniowy : )
Dla większości zwykłe badania krwi, morfologia, OB, kał, mocz, lipidogram, glukoza, i próby wątrobowe wystarczą

Jeśli sam jakieś problemy z sylwetką ;lub inne symptomy to wtedy jeszcze inne się zleca
napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2486 Napisanych postów 62526 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 516611
Jeżeli dieta jest odpowiednio zbilansowana i nie odczuwasz żadnych niepokojących objawów to nie widzę powodu do wykonywania badań . Oczywiście okresowo należy wykonywać badania podstawowe.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 169 Wiek 21 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 6929
Dzięki za odpowiedzi, no mi raczej chodziło o takie podstawowe, żeby zobaczyć czy wszystko ok.

Bo liczy się siła i wiedza.

napisał(a)
popuri Doradca
Ekspert
Szacuny 1291 Napisanych postów 27490 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 187020
napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2014 Napisanych postów 50381 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 462682
Nie są one potrzebne. Jednak ogólne badania np morfologii krwi, mocz warto robi np co pół roku, bez względu na wszystko.

http://www.sfd.pl/Długa_redukcja_Mężczyzno_zbadaj_się!-t1125995.html

Zmieniony przez - domer w dniu 2017-03-19 13:41:07

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zastój redukcji

Następny temat

Ketoza - ciała ketonowe - badanie paskami i zawartość białka?

Nowa miłość Akopa Szostaka! Nowa miłość Akopa Szostaka! Ładowanie kreatyną, kto może skorzystać? Ładowanie kreatyną, kto może skorzystać? Problemy ze stawami - co robić? Problemy ze stawami - co robić? Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Mąka kokosowa - właściwości Mąka kokosowa - właściwości Źle zbilansowana dieta - oznaki Źle zbilansowana dieta - oznaki Mąż Katarzyny Skrzyneckiej - Marcin Łopucki- Mistrzem Świata! Mąż Katarzyny Skrzyneckiej - Marcin Łopucki- Mistrzem Świata! Kiedy robić przerwę w treningu? Kiedy robić przerwę w treningu?