SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Babeczki warzywne z mozzarellą ;-)

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1579

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2536 Napisanych postów 13880 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 116349
Obłędne, naprawdę szczerze polecam !

Babeczki warzywne z mozzarellą :

Jajka rozbić do miski, paprykę oraz cukinię pokroić na małą kosteczkę (można dodać też np. pieczarek) dobrze wymieszać, by składniki się połączyły. Dodać mąki (u mnie ryżowa) i wrzucić pokrojoną wcześniej mozzaralle ( u mnie cała kulka ) doprawić (sól, pieprz, curry, słodka papryka). Ponownie, ale delikatniej wymieszać. Wyłożyć na sylikonowe foremki do muffinek i zapiekać około 30-35min na 180 stopni.

Smacznego, są pycha !

3

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1362 Napisanych postów 4370 Wiek 25 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 114369
z mozzarella wszystko jest przepyszne !!!

""Doubt is enemy number one of progression"

Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2536 Napisanych postów 13880 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 116349
Miss Zgodzę się Uwielbiam
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 528 Napisanych postów 1388 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 166888
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4637 Napisanych postów 94030 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 659916
Widzę ze proste i szybkie, moze nie spiernicze tego
tylko w foremki muszę zainwestować, jakie masz te foremki wielkie, bo jak będę robił to małą porcje mi się nie opłaca, pewnie dla większej ilosci osób zrobie albo papierkowe kupie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Ekspert
Marcin papierkowe mają to do siebie, że "kleją" się do babeczek nie tylko tego rodzaju.
Ja mam sylikonowe (bodajże nadal są w Lidlu, ja kupiłam w Netto chyba) średnica 7cm. Nie drogie były 12sztuk jakoś 9zł

Cod - polecam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Murzynek ;-)

Następny temat

Babeczki czekoladowo-proteinowe by Nightsky

Paulina Nowacka-Bernaczyk - ocena sylwetki Trening siłowy - absurdalne teorie Słodkiewicz vs Lech starcie weteranów Wojciech Pasiut - ocena sylwetki Indeks glikemiczny i indeks sytości Jak radzić sobie z bezsennością? 30.09-01.10.2017 IFBB DIAMOND CUP KATOWICE Suplementacja okołotreningowa