SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Baaardzo potrzebuje pomocy!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62
Mam ogromny problem. Czytam to wspaniale i ogrooomne forum lecz zagubiłem się. Mam 15 lat wzrost 180 cm waga 60 kg nigdy nie cwiczylem na wfie poniewaz mialem problemy ze zdrowiem i mam astme przy okazji lekkie skrzywienie kregoslupa. Chacialbym zaczac pracowac nad swoim wygladem i nie wiem jakie cwiczenia wziac patrzac na to wszystko. Mam mozliwosc cwiczyc tylko w domu poza tym nie posiadam zadnego ze sprzetow za wyjatkiem hantli. Sa prowizoryczne waza tak z 5-6 kg. Potrzebuje okreslonej diety i odpowiednich cwiczen do niej oraz jaki tryb zycia powinienem uprawiac. Poza tym chce rozwijac wszystkie partie miesni. Prosze o pomoc poniewaz ciagle odsylanie do atlasu nie pomaga chcialbym to wszystko jakos dobrac pomozcie !!!! z gory dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17514
pierwszym i najlepszym ćwiczeniem będzie rzut 5 kilową hantelką za okno.
drugim ćwiczeniem będzie ubranie się i rusznie w stronę najbliższego złomowiska po konkrety. po drodz możesz terz kupi worek cementu przyda się.

to haNTELKĄ to nic nie zdziałasz, a jaki masz styl życia uprawiać nie weim ja nie uprawiam stylu życia. potrzebujesz treningu na mase i diete terz na masę.

łazisz cały dzień wór poci się
wystarczy jeno roz podropać po nim się
a ci rence dupią cały dzień - nigdy nie drop się po aerobach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..skoro praktycznie wogule nie miales do czynienia ze sportem to zacznij najlepiej od treningu domatora.Roznego rodzaju pompki na start napewno wystarczą, z czasem pomysl o zapisaniu sie na jakąs silke,narazie sumiennie cwicz w domu a efekty napewno będą
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62
thx biore sie za trening domatora do tego trzasne se diete z artykulu arnolda
poza tym od podstaw domatora a pozniej dokupie jakis sprzet mysle ze na domowa siłke wystarczy mi laweczka sztanga obciazniki do sztangi expander i drazek jak myslicie czy to odpowiedni sprzet? i gdzie radzilibyscie mi kupic to w rozsadnej cenie z gory dziekuje za pomoc pozdro XD
...
Napisał(a)
Usunięty przez everr za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7118
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
mozesz zrobic b duzo poprzez trening nawet takimi malutkimi hantelkami i pompkami w roznym rozstawi rak, podciaganie na drazku tez mile widziane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5422
HE MAN jesteś my pro odswieżam temat no bo nie moge xD zaje... planik ;* soogg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
fajnie masz ale nie odkopuj nastepnym razem tematu sprzed 3 lat idioto bo nie wiadomo czy ten typ w ogole jeszcze zyje. poza tym robisz tylko smietnik w dziale.
nie pozdrawiam

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

modyfikacja planu... prosze o pomoc

Następny temat

Bolą mięśnie...

WHEY premium