SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

B-12 w tabletkach ?????????????????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prosze powiedzcie mi czy istnieje b12 w tabletkach , slyszlem ze podobno istnieje to ile takich tabletek rownalo by sie 1 zastrzykowi ?
dziekuje z gory za odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prosze odpowiedzcie mi na to pytanie bo zalezy mi na tym a czekam juz ponad godz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
no to sobie poczekasz jeszcze dluzej, co ty myslisz, ze kazdy odpowie na Twoje zawolanie???

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Istnieje.B12 Naturella 100 szt.-20zł.Niestety nie wiem jak duża jest różnica w działaniu pomiędzy tabletkami, a zastrzykami.

Geralt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 454 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4925
Tak się składa, że Ja łykam B12 w tabletkach. Dostaniesz ten rodzaj witaminy bez żadnego problemu w pierwszej lepszej aptece, bez recepty. Przynajmniej tak jest w Szczecinie. A czy to coś daje? Trudno mi stwierdzić. Kup, łyknij i oceń sam.

Ricardo

Ricardo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
Sprawdz stężenie jakie jest w ampułkach,a jakie w tabletkach i dobierz sobie odpowiednią ich ilosć.

Pozdro)))

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no nie do konca, bo istnieja przeca roznice we wchlanianiu, zastrzyk ladujesz domiesniowo, a globulka trafia do zoladka i troche tam bulgoce zanim sie wchlonie przez jelita...
cze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Nie wiem, jaka jest różnica przy wchłanianiu, ale zastrzyki potrafią byc nawet do 200-tu razy bardziej przyswajalne. Natomiast powiem wam jako ciekawostkę, że wit.B12 w zastrzykach na całym świecie wocofano z powodu zbyt wysokiej toksyczności, natomiast w Polsce nadal się ją sprzedaje.

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
xena nie uwarzasz ze 200 razy to moze lekka przesada , a jezeli nie to praktycznie tabletki sa do niczego. A czy można przedawkowac te tabletki i czy sa efekty uboczne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 454 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4925
Rozumiem, że zadałeś to pytanie bo koniecznie chcesz je przedawkować? A tak poważnie, to Ja biorę 1 tabletkę dziennie... + 4 tabletki mietka... :):):)

Ricardo

Ricardo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7933
Ricardo ? Ten wielki przeciwnik koksu ? pfiii

Big bad_boy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czeska kreatyna

Następny temat

AMINO ANABOL 400 KAPS. CZY GLUTAFORCE ???

Wiecej