SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

BUDOWA MASY a spalanie mięśni....

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 742

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 328 dni Przeczytanych tematów 67
Hej!
a więc, od 2 miesięcy próbuje sobie przybrać trochę na mięśniach ale coś mi nie idzie bo robiąc analizę w styczniu i parę dni temu; straciłam 0,5 kg mięśni -,-
waga stoi, oczywiście stopniowo zwiększam kaloryczność, jeszcze w styczniu zjadałam 1600-1800 teraz? około 2400 +/-
treningi 4x w tygodniu typowy split, nie jestem jakoś mocna jeśli chodzi o siłę, ale staram się 'podnosić wyciskać' jak najwięcej :D
dieta raczej ok, białko jakieś 2g/kg , tłuszczy 1,6 +/- reszta węgle
odżywka białkowa w formie izolatu po, EAA przed ......
w związku z tym, że jestem instruktorem prowadzę zajęcia bla bla bla, 2 dni w tygodniu jestem na max obrotach
dodam, że choruję na cukrzycę już kilkanaście lat typ 1, insulinozależna, w dodatku jeszcze PCOS ( a ostatnie badania pokazały, że mam za mało estrogenu, o ile w ogóle go mam ) badania z tarczycy - ok

ostatnio trener zasugerował , że być może za duży wysiłek? bo jeśli chodzi o kaloryczność to max 2500 wiecej mam nie jesc i mam jeszcze wlaczyc monohydrat kreatyny

kurcze, jakies sugestie?
chciałabym dobić do 55 kg

ofc zero slodyczy chyba ze gorzka czekolada, alko praktycznie zero a jak juz to MAX raz na miesiac ale w ograniczonej ilosci
no i w sumie to mam kurczę duzy brzuch, a moze nie ze duzy ale na pewno za duzy.... jak wciagne i napne wtedy jest ok :D

dobra, chyba tyle,
z góry dziekujeee za odpowiedzi :)

Zmieniony przez - __yoasia w dniu 2017-03-18 11:35:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1214 Wiek 5 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 37983
takie wyniki z analizy składu ciała to z przymróżeniem oka i jako ciekawostka przyrodnicza trzeba traktować. pomiary regularne i ewentualnie fałdomierz powiedzą Ci dużo więcej.
napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1099 Napisanych postów 12686 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 206801
hej

jak wyżej

zdjecia sylwetki też rób co jakiś czas i porównuj

uzupełnij ankietę (znajdziesz w artykułach podwieszonych)
dodaj wypiski z treningów, ktore aktualnie robisz
i z diety, najlepiej zrzut z potreningu
napisał(a)
eveline SFD TEAM Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1352 Napisanych postów 15409 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 216162
a wypelnij nam cala ankiete, daj zdjecia i rozpisz prosze jak Twoj plan tygodniowy wyglada lacznie z fitnessami - jakiego rdozaju to zajecia itp. moze byc ze nadmiar wysilku blokuje pewne procesy. wysypiasz sie? masz dzien wolny od aktywnosci?
napisał(a)
Początkujący
Spie po 7/8/9 h, weekendy zawsze wolne od trn.
W srody jestem 10h na silowni i w tym mam 1 moj trening, 1 trening funkcjonalny (to te prowadzone zajecia wlasnie, dla pilkarzy) no i nigdy nie wiadomo kto przyjdzie akurat na silownie i bedzie potrzebowal pomocy zeby pokazac cwiczenia itp:d piatek to samo tyle ze 2x trening funkcjonalny. Ale wiadomo ze ja nie cwicze tak jak Ci dla ktorych go prowadze:P
Zdecydowalam sie teraz przejsc ze splita na fbw (pon,sr,pt)..
Aerobow interwalow w sumie zero.

Hmm jem sniadanka BT , tak to 2x BW (okolotrn) i jeden BTW
....
No nie wiem nie wiem na prawde co robic jak sie zabrać do tego juz nie mam pomyslow a tez nie chce kombinowac ze wzgl na ta cholerna cukrzyce i pcos.
napisał(a)
Początkujący
1.WIEK: 22
2.WAGA: 52
3.WZROST: 163
4.WYMIARY:
-Biceps: 25
-Klata:
-Udo:
-Talia: prawie 80 tragedia ;o
5.STAZ NA SILOWNI: 2.5l
6.CEL SUPLEMENTACJI: masa...
7.DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: EAA, izolat bialka, witaminy, d3 , k2 , omega 3
8.KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI: 100
9.POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę) 21.5-tak mowi analiza skladu ciala
10.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): srednio ale chyba najbardziej pasuje endo...

12. Czy masz dietę?
Nie, odzywiam sie zdrowo i z glowa ale przeliczam WBT

Przykladowy dzien jedzenia:
7.30 jajka boczek maslo klarowane pomidor
8.30 eaa
9 trening
10.30 odzywka +owoc
12 ryz mieso warzywa
16/17 kasza mieso warzywa albo kasza twarog owoc
okolo 20 albo jak wracam o 22 ; jajka platki owsiane maslo orzechowe, warzywo -omlet

Te godziny moga sie przesuwac o 1+/-
Zazwyczaj jem co 4 czasem co 5

Zmieniony przez - __yoasia w dniu 2017-03-21 18:45:26

Zmieniony przez - __yoasia w dniu 2017-03-21 18:56:56
napisał(a)
eveline SFD TEAM Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1352 Napisanych postów 15409 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 216162
napisał(a)
Początkujący
Zmieniony przez - __yoasia w dniu 2017-03-24 22:42:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch jak balon?!

Następny temat

Cheat Day Redukcja

Najlepsze stylizacje Katarzyny Dmochewicz Najlepsze stylizacje Katarzyny Dmochewicz Mielona wieprzowina z warzywami Mielona wieprzowina z warzywami Mega pompa mięśniowa vs. hipertrofia?! Mega pompa mięśniowa vs. hipertrofia?! Jak nas oszukują? Etykiety i skład żywności. Jak nas oszukują? Etykiety i skład żywności. Fałdomierz - zmierz swój poziom tłuszczu Fałdomierz - zmierz swój poziom tłuszczu Alysia Macedo- fitnesska w mundurze Alysia Macedo- fitnesska w mundurze Calum von Moger przeszedł operację! Calum von Moger przeszedł operację! Manipulacja ilością wody w organizmie, a odchudzanie Manipulacja ilością wody w organizmie, a odchudzanie