SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BRAK EFEKTÓW - HELP

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 811
witam. mam 17 lat, 80 kg wagi, 183 cm wzrostu, cwicze pol roku. wlasnie koncze cykl na nitrobolonie II, tcm olimp, gain bolic. dawkowanie mam dobrze rozpisane. a rozpiske cwiczen napisze nizej. koncze cykl i nie widze za bardzo efektow, wszystko robie dobrze, nie wiem dlaczego tak. konkretnej diety nie mam bo w trakcie roku szkolnego byloby ciezko, moja dieta to jesc wszystko w duzych ilosciach. pomozcie z gory dzieki

moj trening (masa):

pn: biceps, plecy
sr: barki, nogi, przedramie
pt: klata,tric
sb: brzuszki, podciaganie na drazku (sobota czasami)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Jeżeli zadbasz o wszystko to nie spadniesz, a wręcz odwrotnie.

Jak ułożysz plan - daj go do oceny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
nie wiem dlaczego tak. konkretnej diety nie mam bo w trakcie roku szkolnego byloby ciezko, moja dieta to jesc wszystko w duzych ilosciach. pomozcie z gory dzieki
Bez diety nie licz na jakies osiagniecia itp.
Straz pol roku i juz suple??bezsens, wiecej byz zrobil dobrym treningiem i dieta.
Poczytaj o FBW i uluz plan dla siebie, a nie split.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 339
ja ćwiczę od kilku miechów przez jakiś czas nie było efektów, bo chodziłem na siłownie tylko po to żeby przytrać, a ostatnio masa mi porządnie skoczyła, bo zacząłem chodzić dla przyjemności, a efektami się nie przejmuję


kolega wie co mówi FBW dobra rzecz zwłaszcza na duże partie :)
ja mam już goz a sobą i jest zadowolony teraz walnę na splicie i tez jest ok :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 333 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1058
jezeli zajmujesz sie czyms innym niz tylko silka uprwaiasz plywanie albo pilke nozna to FbW jest dla ciebie jezeli nie jest to ciezki trening i zbedny ale mozesz sprobowac jak chesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 57865
1. Dieta i nadwyzka kalorii jak ma byc masa musi byc
2. Odpoczynek i relaks psychiczny musi byc. Wyluzuj sie psychicznie nie mysl ze miesnie nie rosna. Mierz co miesiac.
3. Trening czy split czu FBW ma byc krotki intensywny. I musi byc progreasja ciezaru, moze sie przemeczas jak przez 2tygi jedizesz na maksa trudno to bedize utrzymac przez najblizsze klilka miesiecy/lat Cwicz 3 razy w tygo 10 min rozgrzewka, trening ok 50min. Rob 2tyg przerwe od trenngow co 8 - 12 tyg

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
No niestety kolego, przekonałeś się sam na własnej skórze, że takie mocne suple z tak małym stażem - nie dają oczekiwanych efektów.

To co podałeś to tylko rozpiska ćwiczonych partii, a nie plan treningowy. Podaj cały plan i się go poprawi czy cuś.

Mówisz, że brak diety - tutaj może być pies pogrzebany. Jedzenie dużo nie oznacza dobrze. Trzeba wiedzieć co i kiedy zjeść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 811
fbw mialem jak zaczynalem cwiczyc, a tym stazem to zaokraglilem, cwicze od czerwca 2007, czyli prawie rok. o diecie napisalem, czytalem duzo na temat diet i z gory wiem ze to nie przejdzie w roku szkolnym, za duzo tych posilkow i wogle strasznie wydziwiane - na wakacje uloze diete. jem wszystko w duzych ilosciach i z masa nawet dobrze jest. chodzi mi o to ze waga idzie lekko w gore ale nie widac przyrostow, sila tez sie malo podniosla. a oto dokladny plan treningowy:

(wszystko piramidalnie 12,10,8)

PN:
biceps
- uginanie ramion ze sztanga na modlitewniku
- uginanie ramion mlotkowo stojac na hantelkach

plecy
- sciaganie ciezaru za glowe na maszynie
- martwy ciag (czasami)

SR:
barki
- unoszenie ramion ze sztangielkami w opadzie tulowia
- wyciskanie sztangi sprzed glowy stojac

nogi:
- uginanie nog na maszynie siedzac
- uginanie nog w lezeniu na brzuchu
- podnoszenie sie na palcach

przedramie - na sciskaczach

PT:
klata
- wyciskanie sztangi na lawce prostej
- wyciskanie sztangi na lawce skosnej
- rozpietki
- wypychanie ciezaru na maszynie siedzac *

tric
- prostowanie ramienia ze sztangielka siedzac
- uginanie ramion stojac na maszynie

poradzcie cos. dzieki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91874
oprócz pt zła kolejnośc partii.

zacząłem poprawiać

ale lepiej znajdz jakiś po korektach, dostosuj dla siebie

i wklej.

Zmieniony przez - bic44 w dniu 2008-05-02 21:00:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 811
jak zla kolejnosc partii?? dobra jest, wlasnie z sfd ukladalem pod siebie. patrzylem na rozne rozpiski mase

Zmieniony przez - michalek91 w dniu 2008-05-02 21:17:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35589
Hoho mamy nowego specjalistę, jak miło
Człowieku jak spytałeś o ocenę to ją dostałeś, posłuchaj mądrzejszego i bardziej doświadczonego to nic nie stracisz

Zmieniony przez - Alucard666 w dniu 2008-05-02 21:20:03

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 811
nie moge, to moze napisz co jest zle a nie ze jest zle i tyle. co sam mam sie domyslic??? boze to takie trudne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplement

Następny temat

DrwaluBB / Mój Dziennik

Wiecej