SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BOKS 5DNI-SIŁKA 2-Czy można dobrze wyglądać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 953
Tak jak w temacie czy chodząć 2razy w tygodniu można dobrze wyglądać.Oczywiście ćwiczenia to są tylko na siłe(boks)bardzo dużo ruchów-mały cieżar do 30 dochodze.Mam pytanie czy chodząć na boks moge brać kreatyne?Jeżeli bym miał wybierać boks a siłka to bym wybrał oczywiście boks.Niektórym trenerzy mówią boks albo siłownia.Aha czy to prawda że robiąc tak jak u góry napisałem małymi ciężarami bardzo dużo ruchów rośnie siła i przy tym mięśnie nie są aż tak spięte.Z góry dziekuje za odp

"Życie jest za krótkie aby byc małym"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słuchaj na siłe robisz trening większymi ciężarami ja osobiście podam ci jak robie klatke na skosie: 5 seri kolejno po 12,10,8,6,4 powtórzenia dodając odpowiednio ciężar. Duża ilość powtórzeń buduje wytrzymałość mięśniową co w twoim wypadku przy trenowaniu boxu jest wskazena . Pytasz sie czy można trenując box i chodząc na siłke wyglądać dobrze? Pewnie że tak przecież boxerzy to za***iście wyrzeźbieni i umięśnieni goście (no zakładając odpowiednią wage ) Kreatyne spoko możesz brać bez problemu w końcu po niej troche siła rośnie Pij dużo i trenuj... pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10538
Rob super serie tzn kilka cwiczen pod rząd po np 15 powtorzeń...moze byc Ci ciezko połaczyc 5 razy boks+siłka...polecam Cell Pumpa-rok temu dosyc ostro trenowalem i tylko dzieki temu nie padlem po 3 tygodniach takiej rąbaki...jesli bedziesz robil zle silke to sam poznasz ze pchasz ciosy a nie uderzasz dynamicznie!Tak czy inaczej treningi 7 razy w tygodniu to zly pomysl,przynajmniej jesli dajesz z siebie wszystko na treningach, bo jesli sie op*****lasz to luz:)pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 26 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15523
Rób jak chcesz nie umrzesz od tego ale możesz się zajechać.Musisz pamiętać że dieta+trening+ODPOCZYNEK to gwarancja sukcesu.Pamietaj też że siła która idze w góre na siłce to nie zawsze taka siła którą trzeba wykorzystać w boksie.Wiem co mówie.Kreatyne możesz stosować nawet nie ćiwcząc na siłowni - boks też jest odpowiednim do tego sportem.Nie kupuj tylko mono (monohydrat kreatyny) bo to może Cie zalać czyli może przeszkadzać.Czysta kreatka + ZMA <==== jeśli wybierzesz siłke + boks to to jest Twój "NIEZBĘDNIK" !!!

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 321 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12731
Kreatyna jest stosowana na pourazowej terapii mozgu. Moze Ci sie przydac w boksie na lepsze uwodnienie mozgu, wiadomo dlaczego. Francuzi robili badania i ludzie, ktorzy zarli kreatyne i mieli wypadek smochodowy mieli mniej rozlegle uszkodzenia mozgu i szybciej wracal do formy po wypadku (mozg).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 953
To lepiej ćwiczyć boks 5dni ,siłka 1 dzień ale bym musiał w tym dniu zrobić klatke,triceps,biceps,plecy,barki i nogi to wtedy bym jeden dzień odpoczynku.Ale jak robić tego dnia na każdą partie mieśnkie po 2ćwiczenia?Aha jeżeli np.robie 50kg 20ruchów to jaki brac cieżar żeby szybko wyciskać 30ruchów.Bo jak robiłem takim cieżarem to mi trener powiedział żebym nie brał takich ciężarów,tylko dużo mniejsze bo to dobrze wpływa na boks.Czyli mam robić sztanga 20kg i 5kg z tej i tej??Dziwnie troche tak.Ale raz widziałem przyszło na siłke 3bokserów jednen miał z 2metry ważył ponad 100kg i na klatke 25kg robił do zmeczenia bardzo szybko.

"Życie jest za krótkie aby byc małym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie o tych suplach ?

Następny temat

Cell Pump z mono

WHEY premium