SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG increase your power with Trec by remik podsumowanie str.73

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63697

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Remik IMO to przenoszenie hantla jest ok moim zdaniem.

Nie wiem jak z ddychaniem bo wiadomo jak hantel idzie do tylu to wdeh a z wydechem wraca na miejsce.

Dobrze jakbys stosowal na sam koniec treningu i pewnie tak zrobiles.

pzdr.

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285







Tak to juz koniec .
Minęły 3 miesiace .
Dzieki Trec'owi przygotowalem sie do zawodow w trojboju .
Szczerze to po dzisieszej porannej sesji fotograficznej to wydaje mi sie ze sylwetka która z reszta jest u mnie efektem ubocznym treningu siłowego nie wyglada najgorzej aczkolwiek nie przejmuje sie zbytnio tym .

Teraz pare slow o tym co najwazniejsze w moim dzienniku a takze co bylo priorytetem owego. Oczywiscie celem bylo jak najbardziej poprawic wyniki silowe.

Sprawa wyglada tak
przysiad (ATG) bylo 150kg jakos w maju poszlo 160 aczkolwiek na zawodach 160kg nie zostalo zaliczone
wycisk >> 130kg (z odbiciem) 120kg na zawodach
mc >> 200kg >>na poczatku maja 215kg udalo sie wyciagnac
to tyle co do trojboju
FILM Z ZAWODÓW




W wyciskaniu przez pewien czas utknąłem na 115x3 a puzniej na 117,5x3 jednakze jak zaraz pokaze film ostatnio udalo sie 120x3 wiec progres to 5kg na tej samej liczbie powtorzen wg mniej jak na cykl kreatynowy (trwajacy 7tyg) to jest duzo.
115x3 (13 kwietnia 2009r.)



117,5kg x 3 (27 kwietnia 2009r.)



WL 120kg x 3 (22 czerwca 2009r)



rekord 130x1




Przerwa miedzy 117,5x3 a 120x3 byla spowodowana nie tyle zastojem co kontuzją barku ktora mnie spotkala . Niestety mialem wiele nieprzyjemnosci poniewaz prawie kazde cwiczenie w ktorym bark odgrywal choc najmniejsza role bylo katorgą .
Tutaj bardzo musze podziękować Kastecie poniewaz podsunął mi cwiczenia które przyczynily sie do wyleczenia tego bólu.
(przez okolo 4tyg musialem odpuscic rozpiske klubową na wiekszych ciezarach) .

43x10 wyciskanie hantli na lawce plaskiej (bylo 40x10)



110x6 w przednim przysiadzie (bylo 100x6 na poczatku)
180x5bez paskow (bylo 180x5 ale z paskami)
110x6 w wycisku (teraz niedawno treningowo)
100x13 w wycisku (j.w)



85x4 push press >>tu poprawa o 1kg bo kiedys bylo 84x4 niby malo ale liczac tą konutzje barku to ciesze sie ze nie spadlo
95kg x 1 w podrzucie (bylo 90x1)
czacholamacze na poczatku bylo 32,5x10 puzniej doszlo do 50x8

Niestety na 170 w siadzie narazie nie podchodze bo raczej bym nie podolal
Co do 220 w mc to moze by sie udalo ale raczej bez paskow by sie nie obeszlo , teraz wszedlem na technike sumo we wtorek bylo 160x10 wiec jestem dobrej mysli .

Treningowa kompilacja - Esencja bloga




Teraz cos dla tych dla ktorych liczy sie tylko sylwetka
lat mam 19 >>rocznik 1989
waga 93,5 na czczo (w dniu zawodow 98,2 ale to nie na czczo)
wymiary
bylo41,5 (pompa treningowa >> 43)<<>> teraz jakos 42 jest normalnie a na treningu to nawet poza 43 wchodze ale to niewielkie roznice sa . Mniej wiecej o 1cm do przodu.

klata >> 120 >>tutaj jakos tak jest jak bylo raczej
pas >> 90 << Bylo na poczatku puzniej w kwietniu sie troche rozbylem na boki jednak teraz z powrotem wrocilem do 90cm

udo >63cm >> tutaj duzy progres bo teraz 67cma nawet 68cm treningowo
lydka >> 43 cm >>sie waha 43 i 44cm
przedramie 34cm



Zmieniony przez - remik664 w dniu 2009-06-25 13:23:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
Fota z rana , co prawda nie mam foty porównawczej ale na pewno udalo mi sie wiele zrobic . Najbardziej jak juz wiele razy nadmienialem udalo mi sie poruszyc barki co nie udalo mi sie zrobic przez zime (barki wtedy byly priorytetem) Wiec jestem bardzo zadowolony.





fota z wtorku (troche zamazana wyszla )










Suple na start



Podsumowanie 1/3 BLoga (30/90dni)
https://www.sfd.pl/BLOG_Increase_your_power_with_Trec_by_remik.NE+Cm3_str.28-t484715-s24.html

Suple na drugi miesiac



Podsumowanie 60/90
https://www.sfd.pl/BLOG_Increase_your_power_with_Trec_by_remik.NE+Cm3_str.28-t484715-s44.html#post10
SUple 60/90




Celem ostatniego etapu byl detoks no i zdetoksowalo mnie ale przed zawodami doszczętnie Przez dwa dni bliskie spotkania z klozetem




Opinia o odzywkach i suplach :
Białka :
Nitroprogen i ultimate - oba wypasione bialka ultimate z mlekiem bardziej mi smakuje a NPG na wodzie ale to tylko moja opinia .
Znakomicie oba bialka smakowaly w koktajlach z roznymi owocami .
Rozpuszczalnosc 10/10 zadnych grudek .

Spalacz:
No tutaj clenburexin bardzo dobry na pewno bede do niego wracal i to nie raz . Pomogl zbic mi wage do zawodow a takze pewnie sporo przyczynil sie pozytywnie do sylwetki jaka teraz prezentuje . Ponadto przed treningiem wspaniale pobudzal i dawal kopa .

Kreatyny :
CM3 - nie byl to moj pierwszy kontakt z cm3 bo juz pare puszek cm3 przetrawilem . Jednak kreatyna caly czas na mnie dziala pozytywnie wiec jest dobrze
Nitro Energizer - przetrawilem 2puchy podczas cyklu . Co prawda dawkowanie 1,5 porcji ale klepal zdrowo za kazdym razem wiec jest good .Smak odrzucajacy ale da sie rade wypic

Izotonik:
Redfaster zarowno Ananasowy jak i Grejpfrutowy są wypasione . Chociaz myslalem ze ananas bedzie lepszy to na przyszlosc bede kupowal grejpfrutowy bo jednak troche kwasnawy smak dodatkowo pobudza a ananas troche slodki .
Co do treningu to wszyscy widzieli jak on wyglada.
ŁĄcznie przez te 3 miesiace bylo 53Treningow.
Tzn 4w tyg trening 3 dni wolne.
Nie odpuscilem zadnego treningu nawet wtedy gdy bylem mocno zdepresjonowany kontuzją . Jedyna dluzsza przerwa to 3dni regeneracji przed zawodami .


Podziękowania dla Treca za możliwosc prowadzenia bloga na najwiekszym forum w sieci . Moje zaufanie do treca bylo na bardzo wysokim poziomie a po tescie to juz nr1 dla mnie. Znam wlasciwie wszystkie produkty i nic nie jest mi wiecej potrzebne .
Podziękowania dla osob odwiedzajacych moj blog i wspierających mnie :
Dzieki Odinowi wszystko bylo utrzymane w porządku
Dzięki tez Tomkowi Bobrowskiemu który pomógł nam na poczatku blogów a słowa ze podchodzimy do tego profesjonalnie na pewno daly mi na poczatku duzą motywacje .
Dziękuje zaglądającym a w szczególnosci : Polaco, Studensk'iemu, Siodemie , Kubsonowi, chuckowi , bicowi , kastecie , Tomq'owi , Artku , i innym którzy ponad 6,5tys razy raczyli zajrzec do mego bloga .
No i wielkie pozdrowienie Dla mego kołcza który prowadził mnie przez te 3 miesiace ku rekordom w WL .







Zmieniony przez - remik664 w dniu 2009-06-25 13:25:28

Zmieniony przez - remik664 w dniu 2009-06-25 13:28:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
b.dobrze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
ja ocenie test swoja opinia....
takze remek pokazał ze ma ambicje... jest silny jak lesny dzik i mocny jak bliski nam zubr....
pierwsze zawody zaliczone moim zdaniem dobrymi wynikami....
co wiecej ....
wypiski udane itd...
co wiecej - nic wiecej
test oceniam na 5 w 6 skalowej punktacji :D:D
czyli bardzo dobrez siurku
tak trzymaj

i gratuluje odrazu trecowi pomysłu ktory jest jedynym takim w dzialach sponsorowanych....


graty ekipie i tobie remek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
gratulacje, dobry progres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91874
cały czas powoli do przodu, bez zastojów, a to najważniejsze, z każdą wpiską cyferki rosły

ale ww to bym obciął

pozdroo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
Wynikami gonisz Kubsona
no i fryzura gonisz Glodzia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
Dokładnie zgol kudły siłowo poszło do przodu dosyć sporo . W sumie tylko o to chodziło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BLOG 'Nawet parówka dęta raz w roku ma swoje święta' by chucknorris

Następny temat

Tylko dla Najlepszych - coś tam coś tam :-) vol.4

Wiecej