SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG: Nadszedł czas, żeby zacząć jakoś WYGLĄDAĆ- Adzik&Trec-PODS.STR.102 i 107

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
chwiejne?
a mi się wydają ładniutkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91874
2gi raz ogladalem
moze sie czepiam, bo dopiero pod koniec plynnośc gorsza, no a sam pisales ze juz ciezko, wiec si było jednak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
MC ładny wg mnie, ale końc zje.bałby, że za wysoko dupa i za daleko od nóg, tak mi sie wydaje, alem w ciągach słaby to rad nie udzielam

Wodynie, tego jestem świadomy, rpzygotowuje się do matury z bioli to wiele rzeczy powtarzam i ogólnie uważać się staram Ale nie mówię, że jestem całkiem zielony, tylko, że CIebie za wiedze podziwiam a to co innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Jak dla mnie to wodyn mogl by na jakiejs sportowej uczelni wykladac.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Gdyby Wodyn robil suple, prawdopodobnie bylyby to najlewsze suple na swiecie, ale zajmuje sie dziennikami... Zgrywam sie oczywiscie, naprawde Wodyn, jestem pod wrazeniem Twojej wiedzy. Jak dla mnie to moglbys na uczelni wykladac jak to powiedzial Krawat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
WODYN:
skoro bola PO zejsciu z poreczy to DOBRZE
sa jeszcze słabe przyczepy


Czy mozliwe ze z tego samego powodu bolał mnie kilka razy prawy lokiec po zew stronie po mod wod???
Bo tez odczuwam od kilku dni takie zesztywnienie w tym miejscu co napisalem-bardziej jakby wlasnie przyczep niz staw

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dobre MC, nie ma co. Jak ja bym u siebie tak trzaskał, to bym od razu wyleciał . Dlatego muszę zmienić siłownie...

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Na tym skosie to tak jakby nie było tam tych 95kg tak lekko Ci szło przynajmniej do 6 powtórzenia
Cholera MC prawie tak dobry jak u mnie
No a na poważnie dobrze izolowane każde powtórzenie jest git.
Spytam tylko po co Ci te paski ? Tyle co się owiosłowałeś to uchwyt powinieneś mieć żelazny .
Moje leżą nieruszane nówki

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
A, ja dzis sie o paski pytalem na silce...
Cos mam ze srodkwym palsem prawej reki i trace uchwyt, przy wiosle sztangietka lub na wyciagu.
Kwestia czasu, gdy zacznie mnie rypac, przy ciagach, bo juz zaczynam wchodzic na chwyt naprzemienny.
Mieli skorzane, dobre to, to ?

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-12-15 22:15:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
demol - to mi oddaj pod choinke

>>> Maszeruj albo giń <<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BLOG: Od mięczaka do cwaniaka - kwartał z Trec''iem by Bzyk - Podsumowanie str.84!

Wiecej