SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLAGAM O POMOC ostatnia szansa!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297
Witam. Krotko mowiac po kilku nieudanych cyklach diety i odzywek jestem zgaszony i nie wiem co dalej robic.

Wlasnie jestem w trakcie diety, od ponad miesiąca.
Jadłem codziennie same wartosciowe produkty takie jak ryz,makaron,twarog,piers z kurczaka,warzywa i owoce, serki, jajka, platki owsiane z mlekiem, oliwa z oliwek, chleb zytni pelnoziarnisty.
Do tego pilem 2-3 litry wody dziennie.
Cwiczylem na silowni, abs w domu.

Nie ruszylo sie NIC A NIC... Waga stoi w miejscu, mam lekka niedowage. Sam juz nie wiem co mam robic.. Bialek ostrovit, mass mutation itp tez kiedys probowalem i nic dobrego z tego nie wyszlo.. :(

Moze ktos zna jakis sprawdzony sposob zeby choc MALYMI KROKAMI zaczac tyc? Nie mam jakichs wygorowanych oczekiwan, wiem ze to moze zajac kilka miesiecy, ale chce chociaz widziec minimalne efekty...




BLAGSAM PORADZCIE COS, BEDE BARDZO BARDZO WDZIECZNY!


Zmieniony przez - barek1994 w dniu 2014-04-09 21:21:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witaj,
proszę wstawić dietę - wskazówki w temacie:
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ.-t922822.html

Zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków .

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny

Następny temat

Robienie masy

WHEY premium