logo
zamknij zamknij

BLACK BOMBS DORIAN YATES-OPINIE

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22464

0 5 0
napisał(a)
dyleek
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5969
Witajcie:)
Przeszukałem całe forum i nie znalazłem opinii na temat tego spalacza. Jest chyba nowy więc stąd mało opinii. Szamał ktoś? Piszcie:)
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4018 Napisanych postów 129038 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 540866
hehe dzisiaj tez go ogladalem
jak dla mnie bedzie pewnie jak reszta produktow od Doriana czyli dosc dobry
napisał(a)
Rozmarynek
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2626
dyleek a ja na Twoim miejscu "nowości" odlozył na bok i trzymał się starych sprawdzonych ;)

Jeżeli Ci pomogłem, odwdzięcz się sogiem.

napisał(a)
dyleek
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5969
No dobra. Więc jaki obecne spalacz jest jeden z najlepszych? Venom?
napisał(a)
gigantmasx
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 9424 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 52832
hydroxycut (Muscletecha) jest dobry

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

napisał(a)
wincol
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 20870 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 236225
a jakie masz juz doswiadczenie ze spalaczami??
napisał(a)
Rozmarynek
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2626
Brałem Lipoburna i Thyroburna. Oba środki mają świetną ocene w sieci i sam bardzo polecam.

napisał(a)
dyleek
Początkujący
Zaczynałem od tych słabych ale brałem już też mocniejsze (viper, tight itd) Ogólnie mam już dość dłuuuugi okres zabawy z suplami i spalaczami więc potrzebuję porządnej siekiery:D Jadę już na redukcji na razie spadło 6 kg w niecałe 6 tyg na samej diecie i siłce+aerobach. Pojadę tak jeszcze z miesiąc ale będę potrzebował spalacza do ostatecznej wycinki gdzieś na początku maja. Więc jak?
napisał(a)
wincol
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 20870 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 236225
mysle ze ten by sie nadał, polecany tutaj przez chłopaków na ten etap
http://www.sfd.pl/sklep/Vpx_Redline_V2-opis995.html 
napisał(a)
Rozmarynek
Początkujący
jw ;)

napisał(a)
massiv500
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1220
ja brałem 2 porcje BLACK BOMBS (jest możliwość kupienia próbek) i działało fajnie pobudzenie i ciepło było czuć ale najlepsze jest to żę nie zauważyłem jak skończyłem trening - nie dość że się nie zmęczyłem to jeszcze mi było mało
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

termin

Następny temat

Stack, sprint

Paweł Głuchowski znowu na wakacjach!

Krewetki z pomidorowym ryżem i zielonymi szparagami

Tarta czekoladowa

Jak z jedzenia dostarczyć 500mg witaminy C?

Kwas fosfatydowy - następca kreatyny

Witamina C i E, a przyrosty masy i siły mięśni oraz adaptacje do treningu aerobowego

Ale będzie jazda!

Twój przyjaciel – stres