SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

BJJ Jelenia Góra

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3363

napisał(a)
Temat przeniesiony przez Lady M z działu Grappling. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1344
witam szukam chętnych z Jeleniej Góry na dojazdy na weekendy do Wrocławia na lekcje bjj... najchętniej z innych klubów... ilość miejsc silnie ograniczona... po bliższe szczegóły proszę zgłaszać się na priv...

pozdrawiam

"Ziemia ma skórę, a ta skóra ma choroby. Jedną z nich jest człowiek."-Onkel Friedrich

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 298 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2746
Witam odewij sie do mnie na gg w tej sprawie.Mysle ,ze mam dobre rozwiazanie.

Witam

www.jujitsu.jgora.pl

Do wakacji BJJ było od czasu do czasu, ale teraz ma sie to zmienić i zagościć na stałe w repertuarze SOJJ na bazie/w ramach szkół z Wrocławia
Rio Grappling Club Wrocław
Boi -Team

Zmieniony przez - hurron w dniu 2008-07-03 12:43:27

W świecie baranów wolimy byc wilkami.
http://www.bjj.wroclaw.pl/ 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1344
no i się narobiło panie Hurron:) ... jest BJJ w Jelonce...

zapraszamy chętnych

Zmieniony przez - Naoshi79 w dniu 2008-07-06 15:18:53

"Ziemia ma skórę, a ta skóra ma choroby. Jedną z nich jest człowiek."-Onkel Friedrich

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3551
Jeśli można prosiłbym o więcej informacj byłem ostanio we wtorek na złotniczej na treningu na 20 i nikt się nie zjawił trochę się rozczarowałem bo bardzo chciałbym chodzić na bjj
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72143
Są wakacje więc różnie to może być poczekaj aż ktos z sekcji ci udzieli informacji czy sa poprostu treningi w tym okresie

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8943
W Polsce sale treningowe sa najczesciej w szkolach, a te maja wakacje i nic nie zmusi pracownika szkoly do pracy w wakacje. Wiec treningow najczesciej nie ma, bo nie ma kto otworzyc sali :(

Ale juz nie dlugo wrzesien, dzieci ochoczo pobiegna do szkoly i wiekszosc milosnikow SztW bedzie mogla cwiczyc :)

Pure Guinness

napisał(a)
Początkujący
kurczak zapraszam we wtorek na 20.00 treningi już są... choć faktycznie wakacje to zmora pod względem utrzymywania sekcji

pozdro

napisał(a)
Początkujący
Ok wpadnę tylko zeby trening sie odbyl bo nie mieszkam w jg i mam problemy z dojazdami w wakacje pozdro
napisał(a)
Początkujący
do zobaczenia w takim razie

napisał(a)
Początkujący
witam a czy treningi w roku szkolnym odbywają sie w tych samych dniach i o tej samej porze ??? czy sa jakies zmiany bo by wypadalo przyjsc na trening a teraz juz nie mam problemu z dojazdem ;)
napisał(a)
Początkujący
hej Kurczak! treningi się odbywają normalnie z wyjątkiem dzisiejszego...

3098071 moje gg resztę powiem na gadulcu... pozdro

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BJJ w Jeleniej Górze

Następny temat

Chełm dziura???

Palumboizm- zmora współczesnej kulturystyki Palumboizm- zmora współczesnej kulturystyki Martwy ciąg - niezastąpione ćwiczenie na plecy? Martwy ciąg - niezastąpione ćwiczenie na plecy? Klaudia Ignasiak - ocena sylwetki Klaudia Ignasiak - ocena sylwetki Stany zapalne - 10 najlepszych produktów, które je zwalczają Stany zapalne - 10 najlepszych produktów, które je zwalczają Rozciąganie - przed, po, a może w trakcie treningu Rozciąganie - przed, po, a może w trakcie treningu Jak szybko zwiększyć obwód bicepsów? Jak szybko zwiększyć obwód bicepsów?  Morgan Mikenas-  fitnesska, która nie goli się od roku Morgan Mikenas- fitnesska, która nie goli się od roku Skuteczny spalacz tłuszczu - Rewolucyjny REDOX Extreme Skuteczny spalacz tłuszczu - Rewolucyjny REDOX Extreme