SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BJJ, JUDO, JU- JITSU, w olsztynie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 959
witam, sportami walki sieinteresuję natomiast nie uprawiałem nic , tylko siłka i bardzo mocne statyczne ćwiczenia, natomiast od jakiegoś czasu mysle o treningach sportów walki, w wyżej wymienionych stylach, studiuje w olszynie od miesiaca, chciałbym siegdzieś zapisać , nie dla szpanu i grania urka burka, ale dla samego siebie dla ogólnej sprawnosci itd, powodów mógłbym wymieniać kilka, byłem na jednym z treningów vale tudo olsztyn zaj..sprawa super atmosfera,ale zupełnie nei pokrywajasięz grafikiem zajęć itd a do tego 3 razy siłka obowiazkowo, do czego zmierzam?, proszę was o jakieś informacje na temat miejsc gdzie mozńa trenować powyższe dyscypliny, jak i jakieś kontaktowe numery, z góry dziękuję za udzielenie pomocy,

dżwigam więc jestem:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10302
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
https://www.sfd.pl/BAZA_KLUBÓW-t166349.html
MMA Olsztyn:
Trenerzy: Szymon Bońkowski (niebieski pasek BJJ), Paweł Derlacz i Tomek Sobczyński
Miejsce: Hala Zapaśnicza ul. Grunwaldzka Olsztyn
Treningi: Pon 16 BJJ, Wt 16 Muay Thai, Śr 16 Submission, Czw 19.30 Muay Thai, Pt 16 BJJ, Sb 13 sparingi
Cena: 60zł 2x razy w tyg, 65 - 3x, 70 - 4x, 80 - full
kontakt
: Szymon Bońkowski 608190991
Odrazu dodam iż nieręcze za aktualnośc tych danych

Zmieniony przez - renegat44 w dniu 2007-11-01 00:30:15

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 959
hello hello dzięki za odzew panowie, otóż pewna poprawka zajecia w klubie valetudo olsztyn to wtorek godzina 19- bjj, czwartek godzina 18- stójka, sobota sparingi, mówię tu o grupie początkujacej, co do judo w gwardii to numer który dostałem jest nieaktualny jakby ktoś znał rozkład zajeć na gwardii w olsztynie, no i podął jeszcze dobry numerek to bedę wdzięczny

dżwigam więc jestem:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10302
http://judoteam.republika.pl/ wystarczylo poszukac w googlach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 959
no znam stronke , chciałem poprostu numer żeby tam zadzwonić ale oki pozdrawiam

dżwigam więc jestem:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie

Następny temat

14 lat muay thai

WHEY premium