SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BF problem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1390

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

M

Wiek

28

Waga

61

Wzrost

166

Cel treningowy

Wygląd

Staż treningowy na siłowni

nie liczone

Dieta

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Ostatnio przerabiany plan

ta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2315
Witam redukcja redukcją ale problem z tą pompującą się częścią brzucha nie zmniejsza się 166cm/61kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
A może po prostu masz jakąs nietolerancje pokarmową i brzuch "wysadza" po określonym posiłku ? Albo jakaś wada postawy?

Ja tam dużo fatu nie widze.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 132 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5976
odkłada się pierwsza, a schodzi ostatnia ;p przeważnie tak to u nas bywa...

Kacper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9667
https://zapodaj.net/382328b75be8e.jpg.html zdjęcie brata bo nie doszło problem z tą częscią brzucha pompuje się jak balon po piciu np wody a tłuszcz nie schodzi i ogólnie jaki to bf może być ? dalej redukcja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 132 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5976
Z tego co widać na tym zdjęciu to mięsień skośny brzucha, jak masz tam tłuszczyk to niewiele. Jak brat Ci pomoże to kup sobie fałdomierz (kosztuje grosze) lub suwmiarkę (mniej dokładne) i pomierz fałdy tłuszczu. Czym więcej punktów pomiaru, tym dokładniejszy pomiar BF. Tabelki znajdziesz w internetach. Na oko w okolicy 10% ale to tylko na oko. Tłuszcz każdemu odkłada się inaczej. Moim zdaniem to masować by się przydało bo mięsa niewiele.


Zmieniony przez - kacper-24 w dniu 2016-05-13 19:30:59

Kacper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9667
inne zdjęcia śmiechu warte waga niska a jak się schyli to sam tłuszcz..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9667
przy masie brzuch jeszcze bardziej by odstawał ja proponowałem bratu redukcje do 0 jak większość początkujących na youtube ale nadal ten brzuch się trzyma więc sam nie wiem co ma robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 132 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5976
rzeczywiście dziwnie... a z jakiej wagi schodził? ile zeszło z brzucha? możliwe, że jest otłuszczony wewnętrznie, wtedy tak brzuch wypycha. Trochę tłuszczu zostało na tym brzuchu ale jak się schylił to wygląda jakby miał luźną skórę. Tak w ogóle ile brat ma lat bo wygląda na młodzika.

Kacper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9667
Z 72kg z brzuch z 90 do 80 -79
zszedl wiek 25 a wpisane moje 28 t7..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 132 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5976
Moim zdaniem powinien już masować. 11 cm to sporo i skóra musi się ujędrnić. Trochę tłuszczu tam zostało ale jest niewiele, jak zacznie masować to mięcha trochę przyjdzie i skóra powoli będzie się naciągać. Sam zrzuciłem paręnaście cm z brzucha i skóra wygląda jak balon po spuszczeniu powietrza, a grawitacja działa ;p No ale zrobi co będzie uważał. Jak dalej będzie ciągnął redukcje przy tak małej zawartości tłuszczu to mięso również będzie schodzić. Wydaje mi się, że nie warto.

Kacper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9667
redukcja 6 miesięcy delikatnie 0,4 na miecha szła a balon dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 132 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5976
No to rzeczywiście delikatna redukcja. Jak uważasz to niech redukuje ale będzie wyglądać jak anorektyk bo mięsa ma mało. No chyba, że taka sylwetka się podoba, to ok.

Kacper

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening wypadającego barku

Następny temat

Dysproporcja mięśni

WHEY premium