SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

BCAA potrzebnę czy nie ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 733

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1440
Witam , jestem na redukcji od jakiegoś miesiąca narazie spadło z 2 kg czyli całkiem dobrze , ale ostatnio się zatrzymałem nie wiem czemu mniejsza o to .

Mianowicie chodzi o BCAA bd robić zamówienie i nie wiem czy kupić białko jak zawsze czy pokusić się jeszcze o BCAA czy też inne tego typu suple , także jak macie jakieś propozycje dla mnie to piszcie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1791 Wiek 3 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27641
Jak masz pieniążki to czemu nie bcaa ochroni trochę mięśnie przed katabolizmem i poprawi regeneracje.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1440
No niby coś tam mam ale jak wiadomo na 17 latka , nie za dużo . Ale jak jest to niezbędne mógłbym kupić
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1194 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12790
BCAA bardzo przydatne jest przy redukcji, możesz śmiało sobie kupić

Białko jak masz jakieś braki w diecie też możesz. A co do zatrzymania to może obetnij z 300 kcal i ruszy coś

Pomogłem ? - SoG będzie mile widziany

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 452
BCAA dobra rzecz kupuj bez zastanowienia ;)

Asmi

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1550
Dokladnie jak masz kase bierz, ja na przyklad mimo iz mialem, nie wcinalem i jednak miesnia troche przy wakacyjnej rzezbie poszlo, dlatego bierz smialo
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 495
BCAA zawsze spoko:D zwłaszcza na ostrej redukcji żeby mięcha nie tracić :P
napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1791 Wiek 3 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27641
DawCioS, nie jest niezbędne ale przydatne. Im więcej masz mięśni tym bardziej BCAA się przydaje. Ja bym się wstrzymał na Twoim miejscu :).
napisał(a)
Początkujący
Dziękuje za opinie , Póki co wstrzymam się od bcaa i pieniążki przeznaczę na lepsze białko (smaczniejsze ,łowickie na propsie ale smak cheeeemia)

Zmieniony przez - DawCioS w dniu 2014-07-01 11:34:47
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 20872 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 237122
bcaa nie sa niezbedne, tym bardziej jak z kasa roznie bywa,
zadbaj o miche przede wszystkim i o zalatanie ewentualnych braków w bialku,
a jak chcesz cos jako antykatabolik to kup sobie krete, tez dobrze sie sprawdza a wyjdzie sporo taniej niz bcaa
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4492
bcaa to jakiś chwyt reklamowy, może ma to sens u pro ale czy amator to odczuje ? lepiej białko kupić i też tam są aminokwasy, najlepszym antykatabolikim to jest ciężki trening i białko - ( niekoniecznie z proszku )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko dla kobiet ? proszę o radę :)

Następny temat

Choroba zatrzymała cykl co teraz zrobić??

Arnold o sterydach i gwiazdach kulturystyki Arnold o sterydach i gwiazdach kulturystyki Chloryn sodu, hit czy kit? Chloryn sodu, hit czy kit? Kreatyna - dlaczego nie działa? Kreatyna - dlaczego nie działa? Patryk Jaśkiewicz – ocena sylwetki Patryk Jaśkiewicz – ocena sylwetki  Ilona Świerk zostanie mamą! Ilona Świerk zostanie mamą! Kto zagra Arnolda Schwarzeneggera w filmie "Bigger"? Kto zagra Arnolda Schwarzeneggera w filmie "Bigger"? Naleśniki z malinami i migdałami Naleśniki z malinami i migdałami Kasia Dziurska zrobiła sobie tatuaż. Zobacz jak wygląda! Kasia Dziurska zrobiła sobie tatuaż. Zobacz jak wygląda!