SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA-parę nurtujących pytań

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 347
Ahoj przyjaciele! Chciałem się poradzić co do BCAA mam dokładnie 2 pytanie a więc
1. które będzie lepsze patrzyłem mają taki sam skład i cenę
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_BCAA_Xtra-opis3491.html#wartosci
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_BCAA_Max_Support-opis33276.html#wartosci
2. Jeżeli prowadzę bardzo aktywny tryb życia tj.
3x tyg siłownia 3x bieganie to czy muszę cały czas bcaa jak na dni treningowe czy tylko gdy jestem na siłowni (na siłowni zawsze robię też cardio)? Pozdrawiam przyszły dzik
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6768 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66642
trening to trening BCAA chroni przed katabolizmem i podczas siłowego i podczas areo z ALL nie brałem z SFD jem aminy i samk cherry spoko jak się zdecydujesz na Activlab to grejpfrutowe najlepsze

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401979
bez roznicy ktore wezmiesz, i tu i tu masz po 250g bcaa, dodatki imo bez znaczenia w takich ilosciach,
bierz tylko olokotreningowo, w dni wolne nie ma potrzeby
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - zapotrzebowanie kaloryczne

Następny temat

gainer dla nastolatka

Wiecej