SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA - zestawienie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 131660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 323
idzie do mnie bcaa rx-gold , jak stestuje to dam znac, jak na razie to po czystym bcaa w tabsach z bulkpowders mialem lepsza regeneracje niz po bcaa xtra z activ lab.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
ja mam te bcaa wydaja sie byc ok, ale ile tam bcaa w tym bcaa to nie wiem. W Md czytlem, ze od bcaa w USA poleca sie izolat korzytniej wychodzi cenowno. Preoponowal to chars glas i victor matinez. podbno na porcje podna ilosc bcaa za nizsza cene

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 536
Witam wszystkich . Mam takie pytanie ( tylko bez napinki )
Czy stosując BCAA spale jednocześnie tkanke tłuszczowa w okolicach brzucha ? . Chcialbym miec kaloryfer ale mam troche tłuszczyku ;) . Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
Spalic tkanke tluszczowa mozesz dieta i treningiem BCAA jako antykatabolik i do regeneracji. Przydatna rzecz na redukcji ale nie priorytetowa by spalic tluszcz.

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 536
jakie suple na rzezbe w takim razie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
Przejdz do działu odżywianie i tam najpierw zobacz jak ulozyc dobra diete z ujemnym bilansem, bez diety suple nie zadziałaja bo sa tylko dodatkiem. Jesli masz diete i jakis staz z suplami to zadaj pytanie w tym temacie https://www.sfd.pl/SPALACZE/REDUKCJA:_topik_konsultacyjno_informacyjny-t590255.html bo w tym co piszesz jest temat typowo o BCAA.

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 393
dobre amino nie zawsze musi byc drogie, czasem te droższe odbiegają jakością od tych ze średniej półki

siłownia moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 48
ok, fajny artykuł, tylko mam pytanie:
co do tego BCAA było by najlepsze aby się ładnie spompować?
nie chodzi mi o kreatynę ale o stacki kreatynowe - jakie są najlepsze i czy do tego połączenia : bcaa+stacki, dołączyć np. hmb, czy coś innego. zależy mi na dobrym spompowaniu.
nie wiem może ktoś mi coś innego poleci, byłbym bardzo wdzięczny!
Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
HMB odpusc , co do stakow to ile ludzi tyle opini masz w dziale odzywki sporo tematow co troche ktos oto pyta zalezy od doswiadczenia Twojego z suplami bez geraminy zeby pompowalo to polecam Horse Power smak ma obrzydliwy ale działanie kozak jak na swoja lige odzywek. Z geramina mozna tez tego troche wymienic ale to chyba nie dla Ciebie jak narazie.

I BCAA to regeneracja/antykatabolizm wiec do niego nie dobieraj supli tylko poprostu jesli masz potrzebe to stosuj i tyle

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 48
Dzięki za poradę. A co powiesz o stakach kreatynowych firmy BSN No-Xplode AVPT. Rozmawiałem dzisiaj ze sprzedawcą odżywek, (nieźle napakowany gość), to proponował mi żebym zakupił właśnie ww. produkt. Sam już nie wiem...? Co prawda nie miał tego produktu Ultimate Nutrition Horse Power, ale z tych co oferował, to właśnie ten BSN No-Xplode AVPT był najlepszy.
Dzięki za info.. Pozdro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna Vitalmax Creatin pure 600g?!?!?!

Następny temat

co na początek

WHEY premium