SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

BCAA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1001

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 382 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2096
Cześć

Mam pytanie bo obecnie jem BCAA marki OstroVit. Strasznie jest gorzkie w smaku mimo że wybrałem wersję smakową. Poprostu chce się wymiotować.

Chodzi o to:
http://www.sfd.pl/sklep/Ostrovit_BCAA_2-1-1-opis34386.html#wartosci

Myślę nad zakupem tego praktyczniejsze zakręcane wieczko i podobno dobre smaki):
http://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_BCAA_Max_Support-opis33276.html#wartosci

Tylko kurde Allnutrition ma o wiele mniej BCAA w takiej samej porcji 10g. Teraz nie wiem czy takie różnice mają aż tak duże znaczenie dla suplementacji BCAA?

Spójrzcie na tabele obu produktów. Nie wiem co zrobić. Bo jesli miało by dużo gorzej działać to zostanę przy OtroVit ale jeśli to nie ma aż takiego znaczenia to wolałbym Allnutrition.

Proszę o radę.

Dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5745 Napisanych postów 138660 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 959867
dziala tak samo, smakowo duzo lepsza all-a, po prostu bedziesz musial nieco wiecej sypnac by uzyskac podobna wartosc
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 214 Napisanych postów 1457 Wiek 20 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 17939
Jw. Jezeli Twój portfel na to pozwala to smialo mozesz brać z All lub z czegos innego nawet wersje które wypadają swienie smakowo. Mi np zalezy bardzo na ekonomii więc obecnie wcinam BCAA z ostrovitu bezsmakowe i dla mnie jest super ;p Tanie i skuteczne :)
1
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 382 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2096
No wiem własnie że musiałbym więcej sypnąć czyli mniej ekonomicznie. A tak zapytam czy przy takich różnicach jeśli bym jadł te 10-13g to poczuję np gorszy przyrost mięśniowy niż jak teraz jem Ostrvita 13 g?
Chodzi mi poprostu o to czy poczuję jakąś różnicę na "minus" przy stosowaniu tej samej porcji All-a co Ostrovita do tej pory.
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5745 Napisanych postów 138660 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 959867
napisał(a)
Początkujący
A to spoko to wybiorę All-a.
Bo po prostu miałem obawy że będe miał gorszy przyrost mięśniowy albo słabszą regenerację potreningową jeśli kupię All-a z mniejszą ilością BCAA w porcji w stosunku do Ostrovita.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 214 Napisanych postów 1457 Wiek 20 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 17939
Zbyt małe wartości żeby poczuć różnicę ;p Gdybyś brał porcje 30-50g dziennie a np 5-10g to wtedy mogłaby być ona widoczna ;p. Ale miedzy 10-15g to nie odczujesz ;p
napisał(a)
Początkujący
Bo wygląda to tak dla porcji 13g

Ostrovit:
5.2g - 2.6g - 2.6g

Allnutrition
3.25g - 1.63g - 1.63g

No sam nie wiem czy nie bezpieczniej mordować się z Ostrovitem :/

Ostatecznie proszę o wybór. Nie chcę mieć gorszych przyrostów mięsniowych i ogólnego działania gorszego.

All czy Ostrovit?
napisał(a)
Ekspert
Osobiscie wybralbym ostrovit ze względu ze mi podchodzi nawet to bezsmakowe i jest cacy ;p. Ale sport ma byc przyjemnością i co za sens brac cos co nie ci nie smakuje i sie meczyc? Róznicy nie odczujesz więc jak juz sam wolisz ;p.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8528
Ostrovit do przyzwyczajenia. 1 raz był cięzki, ale potem już ok.
1
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6923 Napisanych postów 103506 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1094308
ostrovit rozrabiam z carbo bo naturalny nie zachęca do popijania na treningu, chyba że przed treningiem wsypać do buzi i zapić to ok

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakieś odżywki dla ektomorfika z dietą.

Następny temat

czy to dobre polaczenie

Mężczyźni szybciej ulegają odwodnieniu, niż kobiety Mężczyźni szybciej ulegają odwodnieniu, niż kobiety Smutek i frustracja hamują treningowy progres Smutek i frustracja hamują treningowy progres Czy kiedyś ludzie byli zdrowsi? Czy kiedyś ludzie byli zdrowsi? Tarczyca reguluje wzrost mięśni i redukcję tłuszczu? Tarczyca reguluje wzrost mięśni i redukcję tłuszczu? Amanda Lee - gorąca blogerka fitness Amanda Lee - gorąca blogerka fitness Resveratrol i leucyna - kombo na spalanie tłuszczu Resveratrol i leucyna - kombo na spalanie tłuszczu Massy Arias - fitness jest jej lekiem na depresję Massy Arias - fitness jest jej lekiem na depresję Chili con carne Chili con carne