SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BASEN + SIŁOWNIA PROSZE O RADY

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 291
Witam wszystkich, mam taki problem czytałem i szukałem o tym dużo ale nie uzyskałem satysfakcjonującej odpowiedzi. aktualniechodze 3 razy w tygodni na siłownie ( dieta oczywiscie jest) i zaczynam robić trening na mase ( do tej pory robiłem redukcję) chodziłem 3 razy na basen i 3 razy na siłownie ( najpierw pon, sroda, piątek siłownia i wtorek, czwartek ,sobota basen) następnie zmieniłem trenig na basen odrazu po siłowni) Bardzo polubiłem basen ( 0 problemów z kręgosłupem i ogolne bardzodobre samopoczucie) teraz robie mase mięśniową i moje pytanie brzmi jak połączyc basen z siłownią żeby efekty w budowaniu masy były jak najlepsze?? Basen w dzień treningowy zaraz po siłowni?? ( i ile razy w tygodni bo to też jest ważne??) czy siłownia rano a pod wieczór basen?? czy może basen w dzień wolny od siłowni?? czy najlepiej żebym całkiem zrezygnował z basenu?? Z Góry dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A nie lepiej basen robić w DNT i miksorwać to z siłownią?
Coś w stylu T-B-T-B-T-W-W
A to czy budujesz masę, czy redukujesz zalezy od diety, przy czym basen bardzo dobrze wpływa na ogólną sylwetkę (jest smulejsza) i osłoni cię przed łapaniem tkanki tłuszczowej, przy czym też priorytetem powinien być mimo wszystko trening siłowy (bo w końcu budujesz masę).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 670
pobobnie mysle jak kolega u gory-z tym ze na przed dzien treningow plecow radzil bym nie forsowac sie za bardzo na basenie aby wiesz miec plecy w pelni zregenerowane. Mi wprowadzenie aerobow pomoglo przy budowaniu masy-lepiej wchodzi niz bez nich. OD WSZYSTKIEGO ZALEZY DIETA!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
też muyslę,ze taki sposób będzie najlepszy, ponadto b. ważna jest rzecza aby nie zaprzepaścić efektow redukcji i tak rozeznac dietę na masę aby tłuszcz sie nie pojawial więcej a za to jak najwięcej sily i masy[oczywście biorąc pod uwagę ową dośc dokładnie wyliczoną dietę- w każdym razienie zwiekszamy znacznie i zbyt szybko spozywanych kalorii]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z doborem powtorzen

Następny temat

Plan treningowy - jedna partia na dzień

Wiecej