SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

BARKI !!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 993

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 326
Mam pytanko jakie jest ćwiczenie najlepsze waszym zdaniem na przedni akton miesnia barków ponieważ uważam że mój trening na barki jest ubogi na przednie aktony ???

"Trening czyni mistrza"

"Trening czyni mistrza"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 48745 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91090
Na początek polecam każdemu lekturę Atlasu Ćwiczeń-http://www.kulturystyka.pl/atlas/

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1744 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3347
wyciskanie sztangi na bary trzymaną przed głową.
Nie wyciskasz zza głowy ale z przed brody.

Unikaj sterydów, bądź czysty!
Kliknij na "czytelnik działu" pod moją wypowiedzią a bede ci wdzięczny.
napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 197 Napisanych postów 31902 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94077
chas tzn ze wycisk zza karku juz nie jest na przednie glowy?

ŁDZ & WAWA UTD. (faku & tribal) SPAM GANG JŁ
napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1744 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3347
oj!!!!
też ale mniej.
napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 197 Napisanych postów 31902 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94077
czy ja wiem czy mniej ... zz karku dajesz wiekszy ciezar bo mniejszy zakres ruchu chociaz ja i tak wole sprzed klaty niz zza karku, a z reszta sprzed jest bezpieczniejsze dla stawów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PORADY RADKA SŁODKIEWICZA -M.GÓRNEGO GRZBIETU

Następny temat

potrzebny trening!!!!!!!

Klaudia Ignasiak poza burtą! Klaudia Ignasiak poza burtą! Trening cardio - co zrobić aby był bardziej efektywny Trening cardio - co zrobić aby był bardziej efektywny 11 porad jak nie przytyć - co jeść i jak trenować? 11 porad jak nie przytyć - co jeść i jak trenować? 6 błędów treningowych popełnianych przez kobiety oraz 3 rzeczy, których mężczyźni powinni się od nich uczyć 6 błędów treningowych popełnianych przez kobiety oraz 3 rzeczy, których mężczyźni powinni się od nich uczyć Dlaczego nie robię postępów na siłowni? 5 najważniejszych powodów Dlaczego nie robię postępów na siłowni? 5 najważniejszych powodów Savoir vivre, czyli jak się zachować w klubie fitness i na siłowni Savoir vivre, czyli jak się zachować w klubie fitness i na siłowni Pływanie i trening. Dlaczego warto zacząć chodzić na basen? Pływanie i trening. Dlaczego warto zacząć chodzić na basen? Spróbuj jeść i trenować jak Dwayne „The Rock” Johnson Spróbuj jeść i trenować jak Dwayne „The Rock” Johnson