SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

BADANIE KRWI - KREATYNA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11558

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7241
W przyszłym tygodniu wybieram się na kolejne okresowe badania lotniczo- lekarskie do GOBLL-u we Wrocławiu. Pierwsze badanie to jest morfologia krwi.Obecnie jestem na cyklu monohydratem i zastanawiam się jak to wpłynie na obraz morfologiczny (np. za dużo karnityny > jakbym miał chore nerki?). Macie jakieś doświdczenia z badaniem krwi? Jechać teraz czy poczekać jak skończę cykl - no właśnie - i jak długo po skończeniu,żeby ewntualnie wszystko wróciło do normy? Proszę o radę!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 16119 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 160511
jakiej karnityny
możesz mieć podwyższoną kreatyninę...
napisał(a)
Początkujący
przepraszam za przejęzyczenie- chodziło mi oczywiście kreatyninę (metabolit kreatyny)
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 16119 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 160511
no więc tak jak mówie...
napisał(a)
Początkujący
zastanawiam się czy lekarz przyjmie takie wytłumaczenie, że to efekt przyjmowania wysokich dawek kreatyny ; to są b.rygorystyczne badania...
napisał(a)
Specjalista
tego to już nie wiem...
napisał(a)
Specjalista
lepiej nie ryzykuj
napisał(a)
Początkujący
A po jakim czasie od odstawienia kreatyny poziom kreatyniny wraca do normy? Jak długo po skończeniu cyklu mam czekać?
1
napisał(a)
Specjalista
to zależy od organizmu
nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na to pytanie...
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 87319
Hmmmm...
Niestety pewnie lekarz nie będzie chciał przyjąć takich wytłumaczeń i skieruje na jakieś szczegółowe badania ..
Co do czasu to zależy od wielu czynników, ale myślę, że bezpieczny odtęp to koło miesiąca.. A teoretycznie według obliczeń wychodzi około dwóch tygodni.. W praktyce to już nie wiem ..
Ja miałem robione podstawowe badania na krew i mocz 5 dni po odstawieniu kreatyny i było wsio OK.. Ale akurat kreatyniny mi chyba nie sprawdzali..
pozdrawiam

Smerfujący Moderator

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 593 Napisanych postów 23103 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 106420
ale czego sie obawiasz?
kreatyna to nie koks
nic ci lekarz nie bedzie truł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

vanadyl-opinie??

Następny temat

cell pump ??

Duże i silne mięśnie grzbietu, czyli trzeba mieć plecy! Duże i silne mięśnie grzbietu, czyli trzeba mieć plecy! Tajemniczy zabieg Alexandry Stasiak Tajemniczy zabieg Alexandry Stasiak Najlepsze witaminy dla początkujących Najlepsze witaminy dla początkujących Katarzyna Kozakiewicz-Kowalik - ocena sylwetki Katarzyna Kozakiewicz-Kowalik - ocena sylwetki Plan treningowy na masę dla ektomorfika Plan treningowy na masę dla ektomorfika 73 - latek, który swoim ciałem zawstydził większość mężczyzn, nie tylko w swoim wieku! 73 - latek, który swoim ciałem zawstydził większość mężczyzn, nie tylko w swoim wieku! Efedryna - stosowanie, działanie Efedryna - stosowanie, działanie Katarzyna Dudek zdobywa kartę IFBB ELITE PRO! Katarzyna Dudek zdobywa kartę IFBB ELITE PRO!