SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bóle w okolicy prostownika grzbietu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4474
Niestety po raz kolejny musze tu napisac i zasiegnac waszej rady..otoz cwicze ponad 2 miesiace na silowni mysle ze tak "akurat" nie przemeczam sie specjalnie nie forsuje staram sie trzymac zawsze odpowiednia pozycje przy cwiczeniach rozgrzewka tez jest choc nie dluga..Odczuwam bol w okolicy prostownikow grzbietu ktory ciagnie sie w dol okolice ledzwiowe i az do posladkow..czasem jak zasypiam mam rowniez dziwne bole ud (uklucia) i do tego przez caly czas mam wrazenie jakbym "nie czul" lydek..jesli ktos wie co poradzic na te bole prosze o pomoc..

Siła bez sprawiedliwości to przemoc..sprawiedliwość bez siły to nieudolność..
Masutatsu Oyama

HALA MADRID!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Traz to walnąłeś pytanie

Ciężko odpowiedzieć jednoznacznie na Twoje pytanie! Jednak Myślę, że 2 miesiące ćwiczeń to chyba jeszcze zakwasów nie zdążyłeś się pozbyć, o prawidłowej technice wykonywania ćwiczeń, porządnej rozgrzewce nie wspominam!

Nie piszę tego złośliwie, ale to podsawty, których jak się nie opanuje (szczególnie jak się zaczyna ćwiczyć) dadzą tzw "efekty uboczne" w postaci bólów, naderwań, naciągnięć, bólów itp...

Co jeszcze, być może ciężar nie jest dobrany do Twoich możliwości - wiem każdy Kto zaczyna od razu chciałby sporo dzwigać (szczególnie jak się ćwiczy w klubie - żeby nie wypaść na cieniasa łapie się za ciężar przewyższający możliwości), co póżniej kończy się wpomnianymi już efektami!

Podpytaj kogoś doświadczonego, pokaż jak ćwiczysz - może coś żle robisz a nawet nie Wiesz, ciężar dostosuj do możliwości i stosunkowo zwiększaj!

Jeśli ból jest sosunkowo uciążliwy, zrób przerwę podlecz, wyciągnij wnioski, dopracuj resztę!

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4474
może i masz racje..mam tylko nadzieje ze to nie zapowiada czegos gorszego..np to "nie czucie" lydek..albo po prostu jestem przewrazlwiony w kazdym razie dzieki postaram sie zwracac wieksza uwage na cwiczenia i ciezar..

Siła bez sprawiedliwości to przemoc..sprawiedliwość bez siły to nieudolność..
Masutatsu Oyama

HALA MADRID!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cisnienie 160/100

Następny temat

depresja

WHEY premium