SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Bóle nóg i rąk

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 923

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 77 dni Przeczytanych tematów 4170
Hej mam 16 lat od wczoraj bola mnie nogi kolo kolana i w udzie trochę też w lydkavh i bolą mnie też ręce czy to możliwe ze to bóle wzrostowe?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6233 Napisanych postów 100714 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 969659
A moze Cię jakieś przeziębienie bierze, grypa czy jakaś infekcja wirusowa.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1476 Napisanych postów 45137 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 444637
A nie jest to związane z przeciążeniem , np. treningiem czy jakąś aktywnością ? Jednak należałoby udać się do lekarza bo przyczyn może być wiele.

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 77 dni Przeczytanych tematów 4170
nigdy praktycznie nie mialem takich bolow przed grypa albo przed inna choroba. Treningów nie miałem ostatnio także na pewno to nie zakwasy.
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1476 Napisanych postów 45137 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 444637
Także problem może być układowy i wówczas trzeba byłoby wybrać się do specjalisty oraz przeprowadzić podstawowe badania.

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cisnienie tetnicze u 19 latka.

Dziewczyna zgłasza pobicie przez trenera z Trójmiasta! Dziewczyna zgłasza pobicie przez trenera z Trójmiasta! Ciemna strona kulturystyki – czy może ona zniszczyć życie? Ciemna strona kulturystyki – czy może ona zniszczyć życie? Najlepiej rokujące zawodniczki Bikini Fitness wg Kasi Dmochewicz Najlepiej rokujące zawodniczki Bikini Fitness wg Kasi Dmochewicz Kulturyści, których zabiła farmakologia? Kulturyści, których zabiła farmakologia? Karol Kasprzyk - ocena sylwetki Karol Kasprzyk - ocena sylwetki 10 powodów, dla których siłownia jest lepsza niż dziewczyna 10 powodów, dla których siłownia jest lepsza niż dziewczyna Priyanka Vaishya - otrzymała tytuł "Strongman Of India" Priyanka Vaishya - otrzymała tytuł "Strongman Of India" Kotlety szarpane z kurczaka Kotlety szarpane z kurczaka