SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bóle głowy nawet po czasie nie ustają

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
Witam.

6 czerwca na zawodach w piłkę ręczną, gdy chciałam wykonać rzut na bramke z wyskoku wpadłam prosto na głowe.. nie straciłam przytomnośći... zeszłam z boiska, ale nic mi nie było... no znaczysie głowa mnie bolała przyłożylam lód i szłam dalej grac... po czasie ból zaczął wzrastać... byłam u doktora kazał \lerzec i przepisał tabletki od bólu... nic nie pomagało, nie szko wytrzymać z bólu, jechałam do innego doktora, który wysłał mnie do szpitala... dostałam 2 zastrzyki i byłam tydzien w szpitalu w czym 6 dni cały czas na kroplówkach od bólu i na tabletkach. W szpitalu zrobione mi tylko prześwietlenie i gdy bóle ustawały puszczono mnie do domu... miałam jeszcze kontrole u neurologa, który ponownie przepisywał tabletki od bólu.. no juz prawie było ok, z tym że częsciej bolała mnie głowa, gdy byłam na słoncu kręciło mi sie i gdy biegałam też. Teraz w poniedziałek na lekcji w-fu dostałam piułką w twarz.. znowu mam bóle głowy.. i znowu ten sam lekarz kazał mi leżec i dał tabletki.. lezałam 2 dni nie umiałam wytrzymać z bólu jechałam do innego, dał skierowanie do neurologa...


Co mam z tym zrobić ? W szpitalu też nic nie stwierdzono.. powiedziano że to stłuczenie i że bóle po urazowe moga być nawet do 2 lat...
Jest to możliwe ? Prosze o pomoc...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 389 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3741
moze jakis krwiak sie zrobil moze jakis nerw uciska czy cos nie mam pojecia idz gdzies do lekarza innego...

Visca el Barca!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 389 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3741
jak najszybciej idz.

Visca el Barca!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
no tylko że lekarz stwierdził że gdyby były jakieś objawy krawiaka to było by cos nie tak z źrenicami, lub równowagą, a u mnie źrenice dobrze reagują, a z g**** wagą tez nie ma za bardzo problemu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
i jak byłam juz u pani doktor i u doktora, twierdzą oboje że to bóle pourazowe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 389 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3741
to nie wiem być moze ..

Visca el Barca!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obw. g.łowy 54 cm

Następny temat

Wrastający paznokieć w palec

WHEY premium