SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w piszczelach.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
Trenuje KB kilka miesiecy poczatkowo nie odczuwalem zadnych dolegliwosci,ale po ok.2-3miesiacach zawsze kiedy biegam lub skacze na skakance mam silny bol w piszczelach-bola mnie kosci,zaraz jak tylko zaczynam skakac lub biegac jest to w miare znosne ale po niedlugim czasie bol sie zwieksza do tego stopnia ze musze przerwac cwiczenia mam uczucie jakby mi rozsadzalo kosci piszczeli,a ostatnio bola mnie tez stopy w podbiciu po cwiczeniach zwyczajne chodzenie sprawia mi przez jakis czas problem poniewaz bol jest silny.
Zaznacze,ze moja waga to 85kg. przy wzroscie 182cm wiec jakims kolosem nie jestem.(zreszta link z foto pod wypowiedzia)

Mial ktos moze podobne objawy(co to moze byc) i jak z tym sobie radzic?
Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam.

off

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 85
Może rzeczywiście odpuścić sobie szukanie przyczyn a skupić sie na ćwiczeniach nie powodujących bólu (jak cie boli gdy dotykasz .... to nie dotykaj !!! :) )
dzięki za odp

wq

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
teżtak miałem , *****ski ból

nie pamietam jak sobei z tym poradziłem odpusciłem na jakiśczas potem zagryzłem wargi i znowu odpuściłem jakośprzeszłą i już sie nei pojawiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Piszczele w karierze mnie bolały tylko kilko razy,pomyśl sobie co mają powiedzieć zawodnicy którzy po pełnej walce przyjmą takich low kicków kilka dziesiąt z mocą 20 razy większą niż zwykli kolesie z sekcji

Lubie zakwasy,rekord to 5 dni,po takim typowym treningu na nogi,zakwasy takie że ciężko mi sie schodziło po schodach,nie mówiąc po ulicy,czujesz że coś robisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
smok to nie są zakwasy

benoo

dzisiaj na biezni mnei znowu złapało nie mogłem biec zacząłem isc ale musiałem olac , jak przestałem to przeszło zobaczymy next time
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
Dokladnie Dragon gdyby to byly zakwasy to bym sie nawet ucieszyl,takiego bolu wogole nie mozna porownywac do zakwasow...nie jest to tez bol jak po pozadnych low kickach,ten bol pochodzi ze srodka i promieniuje,momentami mam uczucie jakbym mial napompowane kosci piszczeli,ktore zaraz mialyby peknac.

Niwix jak mnie zlapie to juz nie ma mowy zeby olac-tzn.moge zacisnac zeby i jechac z cwiczeniem dalej ale najpewniej nogi calkiem mi odmuwia posluszenstwa i sie poprostu przewruce-probowalem juz tak na upartego.

To niedobrze Niwix...

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
już kiedyśto miałem i mi przeszlo , wtedy pamietam miałem intensywne treningi może przemęczenie ?


a tak to dokładnie tak jak opisałeś


ps mam nadzieje że nam minie szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
wtedy pamietam miałem intensywne treningi może przemęczenie ?
Moze i tak jak mowisz...hmm...nie wzialem co prawda tego pod uwage

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
dlatego wtedy przerwa mi pomogła

teraz też mam przykatowane nogi

siłka
taj

rozciaganie

naciągnąłem sobie jakiś mięsień z tyłu uda

i zaraz pojawił się ból w psizczelach

więc przemęczenie jak najbardziej może wchodzić w grę

nie wiem jak to u Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Benoo nie lepiej iść z tym do lekarza?

Kup glukozamine i bierz ją przez miesiąc dwa,jak pomoże to wszystko jak nie to polecam lekarza.

Zresztą ja już dawno na Twoim miejscu bym szedł do niego,nie ma na co czekać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
glukozamina raczej nei pomoże bo to eni stawy


ch** wie co to



ale dzisiaj nic

zobacze jturo na bieżni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
Dzisiaj na 30min.przed trenningiem natarlem sobie piszczele mascia rozgrzewajaca i tak mnie bolało ale...nie tak mocno Kilka krotkich przerw zrobilem ale dalo rade cwiczyc dalej i skonczyc trening.

Zobacze jak bedzie dalej...jezeli to nic nie da to do lekarza pojde(i tak mialem isc tylko sie wstrzymywalem)

off

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy kravmaga bedzie dla mnie odpowiednia ?

Następny temat

Ktora Federacja Bokserska Najlepsza

Wiecej