SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Ból w okolicach łopatki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1177

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 30 lat Na forum 340 dni Przeczytanych tematów 6305
W czwartek w tamtym tygodniu robiłem trening pleców (po miesięcznej przerwie). Od trzech dni w okolicach łopatki podczas ruchu np. głową do przodu lub lewą ręką do góry odczuwam taki kłujący ból, coś jakby mnie ciągneło. Najgorzej jest w/po nocy. Jak leże długo w bezruchu to ten ból jest większy.
Ból się też pojawia jak głęboko oddycham ale dochodzi właśnie z tamtego miejsca.
Czy to może być naciągniecie mięsnia? Ćwiczyć czy się wstrzymać parę dni z treningami?

Zmieniony przez - diabeelek w dniu 2018-07-12 09:57:36

Zmieniony przez - diabeelek w dniu 2018-07-12 10:01:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 289 Wiek 19 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11126
Raczej nie naciagniecie powinno to przejsc tez tak mam czasem jak zle śpie, ale nie jestem pewien czy masz to samo.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1682 Napisanych postów 46616 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 470523
diabeelek

Czy to może być naciągniecie mięsnia? Ćwiczyć czy się wstrzymać parę dni z treningami?]

patrząc po objawach to można wykluczyć kwestię naciągnięcia mięśnia, udaj się do specjalisty lekarza bądź fizjoterapeuty

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 30 lat Na forum 340 dni Przeczytanych tematów 6305
Na razie to terminy są odległe...okres wakacyjny. Na razie się wstrzymam z siłownią do poniedziałku. Może przejdzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poprawić te wyniki