SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Ból w odcinku szyjnym,

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 643

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 298 dni Przeczytanych tematów 439
Witam.
Od jakoś 2 tygodni boli mnie w odcinku szyjnym, gdy ruszam głową, robiac drastyczne ruchy, podnaszac rece do gory, przy cwiczeniach na silowni. Co moze byc spowodowane? Albo jak mozna to wyleczyc? Może na siłowni jakoś został przeciążony czy coś?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5818 Napisanych postów 5010 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 257826
ból w odcinku szyjnym to czesta przypadłość zarówno po treningu siłowym jak i po możliwym złym "spaniu" ale 2 tygodnie to już czas kiedy można faktycznie zacząć się martwić i lepiej udać się z tym do specjalisty, a może:
http://www.sfd.pl/art/Lifestyle/Text_neck,_czyli_problemy_szyjne_wywołane_smartfonem-a2357.html?sketch=true 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Nawet, gdy trzymam hantel to odczuwam ten ból ciągle. A tez ograniczylem ciezary bo nie chce obciazac go.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Może zle się wyraziłem, powiem tak czuje ból tylko w jednym kręgu (trzeci od góry) a reszta mnie nie boli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7619 Napisanych postów 106899 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1243062
Udaj się do fizioterapeuty aby porobił Ci testy manualne, czy ortopedy zrobic prześwietlenie i sprawdzić co jest nie tak.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1724 Napisanych postów 46983 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 475880
xKubeQ
Witam.
Od jakoś 2 tygodni boli mnie w odcinku szyjnym, gdy ruszam głową, robiac drastyczne ruchy, podnaszac rece do gory, przy cwiczeniach na silowni. Co moze byc spowodowane? Albo jak mozna to wyleczyc? Może na siłowni jakoś został przeciążony czy coś?

pierw potrzebujesz diagnozy a dopiero później terapii i tego się przez internet nie zrobi tylko musisz udać się do specjalisty

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Byłem u lekarza, przepisał lek przeciwbólowy i przeciwzapalny. Możliwe, że jest naderwanie ścięgna jakiegoś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1724 Napisanych postów 46983 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 475880
Co powiedział, jaka jest diagnoza, robił jakieś badanie ? Bo przepisanie leków p/bólowych i p/zapalnych to nie jest rozwiązanie.

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Operacja dyskopatii i silownia