SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w miednicy, udzie. Nie wiem co dokładnie.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
Witam!
Mam problem. Kiedy się rozciągam albo stosuje wykopy to boli mnie prawa noga... tak jakby w miednicy coś się działo. Podkreślić tu można to że mam na pewno problemy z lędźwiami... Nie duże ale są jakieś bóle jak rano porbuje sie pogimnastykowac lub po wysiłku jak przysiądę. Jak robię ćwiczenie takie jak krązenie bioder to czyje ze w okolicach miednicy u prawej strony mnie coś boli. Nie jest to duży ból ale jest. Do tego gdy zginam w kolanie lewą nogę i robie wymachy odwodzące nogę lewą od prawej (ruchy okrężne) to słyszę jakby mi w miednicy, w stawie kość wyskakiwała i wskakiwała... czuje to tez nawet trochę... jak jest cicho to w pokoju moj brat to słyszy. Co zalecacie ? Gram w piłkę nozną i jak jestem podczas meczu to tego wszystkiego nie odczuwam ale przy rozciąganiu mi to przeszkadza... Jak rozciągać dokładnie te partie pleców ? tzn lędzwiowy odcinek i co robić by ból w nodze znikł ?
Jeżeli czegoś nie rozumiecie, a pewnie tak może być bo troche zaile to opisałem to prosze pytac :)
Dziękuje.
Pozdrawiam!

...wsiadaj, dogonimy ten autobus.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z bolem w okolicach serca;/

Następny temat

Uszkodzenie torebki stawowej u stopy

WHEY premium