Znajdz stabilizator / ortezę

Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 28990 razy
  • Autor

Ból w kolanie...co jest grane?

• Tweester
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 10 lat
    • LPA: 657

Wysłano 27 stycznia 2005 19:41

zgłoś naruszenie

Witam

Od pewnego czasu zaczęło boleć mnie lewe kolano. Tak po prostu...ot sobie. Nie pamietam żeby sie w nie uderzył a mimo to mnie boli. A boli wtedy jak jest w bezruchu - jak siedze przed komputerem albo spie. Ból jest do tego stopnia silny ze czasami budze sie w nocy... nie wiem co o tym myslec... jakas choroba czy cus?

Gadałem o tym z kumplem. Mówi że to od tego że mało się ruszam. Faktem jest że przed komputerem siedze ponad 10 h dziennie. Taką mam pracę...czy to moze byc przyczyna? Czy jakby zaczął uprawiać jakis sport możliwe by było żeby ból minął?

Kiedys to ignorowałem ale czasem ten ból ciężko wytrzymać..
  •  Odżywki i suplementy

Wysłano 27 stycznia 2005 21:14

Koniecznie sprawdź te produkty:

sprawdź pozostałe odżywki, odżywki białkowe, odżywki na masę
  • Bahamut
    • Trenuje: 6
    • LPA: 36022
    • Status:Znawca

Wysłano 27 stycznia 2005 21:14

zgłoś naruszenie
    A spróbuj troche sie poruszac moze ci przejdzie, jazda na rowerze(chocby stacjonarnym) albo jakies delikatne biegi. Moim zdanem basen robi swietnie na takie sprawy, ale dla swietego spokoju moglbys pojsc na przeswietlenie kolana lub do lekarza pierwszego kontaktu.
  • ANlA
    • LPA: 3544

Wysłano 27 stycznia 2005 21:19

zgłoś naruszenie
    do lekarza idź ale od razu ortopedy. ze sportów to chyba pływanie najlepiej Ci zrobi. Ja własnie dziś byłam u ortopedy ale z moimi kolanami to już tragedia. Nie pomogły leki i teraz przechodze do bardziej drastycznych posunięć
    Więc żeby Tobie to nie groziło to idź do lekarza
  • Tweester
    • LPA: 657

Wysłano 28 stycznia 2005 00:15

zgłoś naruszenie
    lekarze w mojej małej miejscowosci są beznadziejni, tam nie mam co szukać pomocy bo i tak nic nie zdiagnozują

Od poniedziałku jakis jogging zaczne

A tak apropo - siłownia jest dobra? Jakbym zaczął machać i do tego cwiczył nogi?
  • qkamil
    • Na forum: 6 lat
    • Trenuje: 5 miechów
    • LPA: 7844

Wysłano 24 marca 2008 14:52

zgłoś naruszenie
    raczej nie za dobra sporty ogulnorozwojowe
  • Mario1964
    • Na forum: 5 lat
    • LPA: 1

Wysłano 09 sierpnia 2009 08:39

zgłoś naruszenie
    Ja od 2 tyg. odczuwam bul też w lewym kolanie.Głównie jak leże w nocy co budzi mnie bez przerwy. Nieraz odczuwam taki ból jak by mi tak ktoś granat przypiął. Myślałem, że to reumatyzm, i na zmianę pogody mnie tak rąbie, ale już się rozpogodziło i dalej bez przerwy mnie boli. Najbardziej boli jak na nie klęknę i mam je rozchodzić. Nie mam takiej pracy bym siedział przez 10 g. przy kompie. Ale jak bym tak połączył te godz. to w ciągu doby, może by się znalazła zbliżona liczba. Ale smaruje to kolano i nie ma poprawy. 10-go sierpnia mam wizytę u lek. rodzinnego podzielę się jego opinią na forum jak tylko coś będę wiedział. Pozdrawiam