SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w kolanie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 16495

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1
Witam. od pewnego czasu odczuwam ból w kolanie.. tzn. podczas zginania kolana odczuwam ból od wewnętrznej strony kolana na samym dole.. nie wiem czy to nie jest wiązadło poboczne piszczelowe. już tydzień od kiedy nie gram w piłkę a nadal odczuwam lekki ból.. nie jest on tak mocny jak na początku ale nadal jest.. wydaje mi się ze powoli znika ale i tak cały czas odczuwam lekki ból. od tego czasu zaczęło mi tez "strzelać" kolano podczas zginania. prawie za każdym zgięciem idzie "strzelenie" podaje link z zamieszczonym miejscem gdzie odczuwam ból. może wy mi coś doradzicie i nie bo musiał się fatygować do lekarza :) czy mogę z tym grac w piłkę ?? :)
Link: http://img824.imageshack.us/img824/1745/kolanokdr640x0rozmiarni.jpg

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
jednak będziesz się musiał udać do lekarza,jak znajdziesz jakiegoś porządnego ortopedę najlepiej z USG na wyposażeniu to powinno wystarczyć do zdiagnozowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33071 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Idz do lekarza, zrob usg albo rezonans , mozliwe ze masz coś z łąkotkami pobocznymi albo z MCL ( więzadło poboczne piszczelowe) Nie olewaj sprawy bo stany zwyrodnieniowe szybka sie robia przy uszkodzeniach, Ja mialem skrecenie kolana , rozdarcie łąkotki i naderwane mcl ( uszkodzenie 2go stopnia) i własnie takie bole mialem od wewnatrz .Łąkotki i wiezadla czesto ulegaja uszkodzeniom samoczynnie bez zadnego urazu .Nie bagatelizuj sprawy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bóle kolan

Następny temat

przed zaczęciem treningu

WHEY premium