SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Ból w dole pleców ( nerki czy lędźwie )??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 428

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1275 Napisanych postów 3755 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 181166
Witam, od 5-6 dni pojawia sie ból w dole pleców ( typowo jak przy lędźwiach ) lekki rozpierajacy , tępy .
Czy to lędźwie czy od nerek - sam głupieje bo wprowadziłem wiele zmian ostatnio i nie wiem jak to rozpatrywac.

Zmieniłem spanie - poszedłem spać do dziecka pokoju na materac gorszej jakosci ( zona urodziła i spie z drugim dzieckiem ) ( wiec moze to plecy )

Jestem na redukcji od 2 tygodni i zmienily sie kcal ale dieta taka sama jak byla tylko wegle uciete.

Natomiast wprowadziłem sporo supli które łykam naraz w tym kilka nowosci których nigdy nie brałem i zaznacze je na czerowono

Ku nerkom przemawia bardzo ale to bardzo dziwny jak na mnie kolor moczu od 3 dni, MEGA ŻÓŁTY - jak mocna cytryna , zawsze miałem bezbarwny bo duzo płynow pije.

Badania miałem robione na koniec masy ( ponad miesiac temu ) wszystko super .

Rano- Witaminy allnutrition VITAMINAL +Wit D 1500+ Wit C 200+Wit D3 K2 + Omega3
Przed treningiem - REDOX EXTREME 3tab + Citrullina 3g + L-arginina 3g+ Tauryna 3g + Tyrozyna 3g + Kreatyna mono 3g + Caffeina 200 + Power Shot ½
W trakcie treningu - BCAA 2:1:1 20g
Po treningu – Kreatyna mono 3g
W ciągu dnia MSM 0.5g

Martwi mnie ten kolor - otworzylem jedna tabletke vitaminal i ma ona wlasnie bardzo bardzo mocny kolor zolty . mozliwe zeby witam,iny tak barwiły???

Polaczenie bólu + ten kolor troche mi miesza w glowie- jesli kolor jednak jest od witamin a bol od prtzeciazenia to bede spokojniejszy

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2018-04-01 12:46:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1692 Napisanych postów 46716 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 472345
Kolor prawdopodobnie od witamin nie bierz przez kilka dni i powinien wyglądać już ok jeśli to ta przyczyna, jak z ilością wody ? Co do pleców należałoby udać się do specjalisty ponieważ trzeba przeprowadzić badanie kliniczne a następnie indywidualnie dostosowaną terapię.
1

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1275 Napisanych postów 3755 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 181166
Ok. dzieki , troche mnie uspokoiles :) z tym kolorem . Woda w ilosci 2-2/5 l + 3-4 kawy +inne plyny z potraw i owocow.

Z plecami mozliwe ze przez zmiane spania , spie narazie na materacu dla dzieci wiec moja waga troche nie pasuje ale przez kilka dni jesczze musze spac z dzieckiem .Bede obserwowal jak wróce na swoje łóżko , /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1692 Napisanych postów 46716 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 472345
Jeśli z plecami wszystko byłoby ok to od spania na złym materacu odrazu nie powinny też manifestować się dolegliwościami bólowymi bo zakładam że on jakiś straszny nie jest , także wybrałbym się jednak do fizjo.
1

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementacja kreatyną przy uszkodzonej wąrobie