SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Ból uda po iniekcji, a długość igły.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 947

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 485
Witam wszystkich bardzo serdecznie, stosuję cykl na enanie, już 2 raz robiłem iniekcje w udo (raz prawe, raz lewe) igłą o długości 2,5cm, grubość 6mm i na drugi dzień pojawia się dość spory ból, który zazwyczaj przechodzi po kilku dniach, lecz wyjątkowo mi utrudnia życie, gdyż nie jestem w stanie robić nóg na siłowni, jak i biegać w dni "NT". Czy ów ból, może być spowodowany tym, że używam zbyt krótkiej igły ? Niby wbijam tam gdzie trzeba, nie wiem czy to przypadek, że drugi raz mam ten sam problem. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10303 Napisanych postów 225553 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 986287
raczej wina środka lub źle wykonanej iniekcji może też być własnie za płytko iniekcja ma być głęboko domięśniowa 25 mm to ja po barkach bije

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 485
Sory, igła 3cm, dzięki za odpowiedź wielkie. Jaką byś zalecał zatem ? 4cm ? Dodam, że nie jestem jakoś szczególnie przykoksany, zatem tych mięśni aż tak wiele nie mam na udach :P
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10303 Napisanych postów 225553 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 986287
jaką firmę bijesz? jak masz mozliwość bij 4 cm w pośladek

napisał(a)
Początkujący
Enanta-med, BionichePharma, nie wiem ktoro to firma.
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
mnie bioniche też bolało po iniekcjach i piłak się utrzymywała 2-3 dni odstawiłem i zmieniłem firmę po 1 flakonie

napisał(a)
Początkujący
No to mam do wykorzystania 2 flakony, trzeba bedzie sie przyzwyczaic.
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
raczej tak

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1400
NO PAIN NO GAIN !
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
albo dokupić coś innego i mieszać może pomoże,ja odpuściłem bo nie ma sensu tak się katować za pare złoty

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2073 Napisanych postów 60304 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 298880
długość igły uzalezniona jest od partii w którą bijesz i od poziomu tkanki tłuszczowej, ja 2,5cm wale w udo, w barki i zawsze jest ok.

Czas to bezlitosny sędzia, dobre chwile Ci zostawia tylko na nieostrych zdjęciach
I kim byś nie był,ile byś nie miał nie ma znaczenia, wytropi cie by wręczyć Ci bilet milczenia, masz jedno życie, dobrze go pilnuj synu, wystarczy jeden zły ruch może zabraknąć kilku minut.

http://www.sfd.pl/gienus12__Time_To_Cut-t1094203.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cypio + deka + meta

Następny temat

Pierwszy raz z trenem

Leucyna redukuje tłuszcz i chroni mięśnie Leucyna redukuje tłuszcz i chroni mięśnie Zawodnik Muay Thai doznał poważnego obrażenia czaszki! Zawodnik Muay Thai doznał poważnego obrażenia czaszki! Najlepiej rokujące zawodniczki Bikini Fitness wg Edyty Tamilewskiej Najlepiej rokujące zawodniczki Bikini Fitness wg Edyty Tamilewskiej Sałatka słoikowa z komosą ryżową Sałatka słoikowa z komosą ryżową Kamil Koźlik - ocena sylwetki Kamil Koźlik - ocena sylwetki Fenkułu - także na świąteczne przejedzenie Fenkułu - także na świąteczne przejedzenie Linsay Christiansen - wyjątkowo ponętna trenerka jogi Linsay Christiansen - wyjątkowo ponętna trenerka jogi Paweł Głuchowski będzie tatą! Paweł Głuchowski będzie tatą!