SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból prawego pośladka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 250
Mam takie pytanie mam ból prawego mięśnia pośladkowego boli mnie tak na dole po prawej stronie jak napinam nogę to mnie boli od pośladka w dól dwójka ale tak do połowy. trenuje piłkę nożną 8 lat i teraz mam 2 miesiące przerwy na początku jak sobie to zrobiłem to nie mogłem siedzieć w ogóle na prawym pośladku przy chodzeniu bolało.

A teraz po 2 miesiącach siedzieć mogę przy leżeniu mnie nie boli mogę zmieniać boki jak biegam ale przy przyspieszeniach mnie troche boli a jak chciałbym kopnąć piłkę tak z woleja to mnie ciągnie wszystko od pośladka aż ta dwójka z tylu.Dodam jeszcze że mam 15 lat i tylko 167 cm wzrostu może rosnę ale wątpie.


jak uderzałem piłke poczułem tak jak by mi coś się odkleiło.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Udaj się do lekarza i zbadaj czy nie masz zerwanego mięśnia. Sam tak z siebie się nie wyleczy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 250
Jak bym miał zerwany to bym nie mógł pewnie teraz chodzić ani biegać

Zmieniony przez - FnS w dniu 2013-12-15 15:51:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3689
naderwany byl pewnie, rozciagaj go powoli, dla upewnienia sie idz do ortopedy sportowego pewnie w klubie wiedza gdzie cie skierowac, o zerwaniu nie ma mowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból kręgosłupa w odciku lędźwiowym

Następny temat

Ból/kłucie w tricepsie

WHEY premium